Programı, Pokemon çıkışlarını ve bonusları buradan kontrol edin

Pokemon Go Spring etkinliği 12 Nisan 2022’de yerel saatle 10:00’da başlayacak ve 18 Nisan 2022’de yerel saatle 20:00’de sona erecek. Etkinlik sırasında, Togetic, Togekiss, Lopunny ve efsanevi Pokemon Tapu Bulu dahil olmak üzere dört yeni Pokemon oyuna giriyor. Pokemon Go Spring etkinlik programını, etkinlik bonuslarını, araştırma görevi ayrıntılarını ve diğer ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Pokemon Go Sprint etkinliği vahşi karşılaşmalar

Etkinlik sırasında oyuncular çiçek tacı takan Pikachu, Nidoran, Jigglypuff, çiçek tacı takan Eevee, çiçek tacı takan Whizmur, Buneary, Bunnelby, Chansey ve Togetic ile karşılaşabilirler. Oyuncular ayrıca yukarıda bahsedilen bazı Pokemonların parlak formlarıyla da karşılaşabilirler.

Pokemon Go Spring etkinlik bonusları

  • 2× Kuluçka Şekeri
  • 1/2 Tarama Mesafesi
  • 2× Şanslı Yumurta Süresi
  • Team GO Rocket homurdananlarının partilerinde daha fazla Shadow Wismur ve Shadow Exeggcute olacak

Pokemon Go Sınırlı Araştırma Günü

Etkinlik sırasında, oyuncular PokeStops’ta Fotoğraf Disklerini çevirdiğinde Sınırlı Araştırma görevleri mevcut olacak. Kullanıcılar görevleri tamamladıklarında Exeggcute ile karşılaşma şansı elde edecekler. Oyuncular şanslıysa Pokemon’un Shiny formuyla da karşılaşabilirler. Ek olarak, oyuncular, Draco Meteor’a saldırdığını bilen bir Alolan Exeggcutor elde etmek için etkinlik sırasında Exeggcute’u geliştirebilecekler.

Pokemon Go Savaş Günü

Oyun, Go Battle Day: Beginner’s Paradise’ı 17 Nisan 222, yerel saatle 12:00 – 23:59 arasında gerçekleştirecek. Oyunun resmi web sitesinde “yeni başlayanlar için uygun Great League ve Little Cup aktif, Timed Research’ten XP mevcut ve kapmak için bir avatar öğesi ile, GO Battle League’i denemek için daha iyi bir zaman olmamıştı!” diyor. Diğer detaylar oyun içinde mevcut olacak.

Etkinlik sırasında oyuncular PokeStop’ları döndürerek, Hediyeler açarak ve oyun içi mağazadan satın alarak temalı çıkartmalar alabilecekler. Bu çıkartmalar, sezonun geri kalanında oyuncular için geçerli olacak. Bahar etkinliği ayrıca temalı Pokemon toplamak için bir koleksiyon yarışmasına ev sahipliği yapacak. Pokemon Go ve diğer oyun haberleri ile ilgili daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.

See also  Windows Insiders can now test new 'Xbox Controller Bar' for easier PC game access