Shadowrun Trilogy PS5, PS4 Sürümü Onaylandı

Başlangıçta Nintendo Switch için duyurulan, Shadowrun Üçlemesi PS5 ve PS4 ile Xbox One ve Series X/S için onaylanmadı. Hafta sonu boyunca, PSN sunucularını hurdaya çıkaran insanlar, arka uçta Shadowrun Trilogy için bir giriş buldu. Daha sonra Gematsu, üçlemede yer alan üç oyunun tümü için Tayvan derecelendirme kurulu girişlerini buldu ve bunların PlayStation ve Xbox platformlarına da yöneldiğini doğruladı. Shadowrun Trilogy, 2013’te Shadowrun Returns, 2014’te Shadowrun: Dragonfall’ın Director’s Cut sürümü ve 2015’te Shadowrun: Hong Kong’un genişletilmiş baskısından oluşuyor.

Shadowrun Trilogy ne zaman çıkacak?

Shadowrun Trilogy, Switch dışındaki konsol platformları için henüz resmi olarak onaylanmadı. Eylül 2021’deki orijinal duyuru, yalnızca 2022 için genel bir lansman penceresi sağladı. Ancak, oyunun derecelendirildiği düşünüldüğünde, piyasaya sürülmesi çok uzak olmamalı.

Deneyimsiz olanlar için Shadowrun, bir dizi roman ve video oyunu ortaya çıkaran klasik bir bilim-fantezi masa üstü rol yapma oyunudur. İlk oyun 1993 yılında Beam Software ve SNES için piyasaya sürüldü ve o zamandan beri çeşitli platformlarda ortaya çıktı. Shadowrun Trilogy, PlayStation’ın ilk çıkışını işaretleyecek. Harebrained Schemes tarafından geliştirilmiş ve Paradox Interactive tarafından yayınlanmış olmasına rağmen, orijinal geliştirici ve yayıncı FASA kapılarını kapattığından beri IP, Microsoft’a aittir.

Resmi bir PlayStation duyurusu olmadığı için, Nintendo.com’da üçleme hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve geçen yılın duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öte yandan, oldukça can sıkıcı bir PSN hatası, PS3 ve PS Vita’da çeşitli klasik oyunların “süresi dolmasına” neden oluyor ve bir sonraki Need for Speed’in yalnızca güncel nesil olduğu bildiriliyor.

See also  East Side Games Group, CEO Devralma ve Yönetim Geçiş Planını Açıkladı