Belirli Affinity iş listesi, Xbox “geliştirme deneyimi” gerektirir

Geliştirici Belirli Yakınlık, stüdyonun konsol için özel bir üzerinde çalıştığı bildirildikten sonra bir iş listesinde Xbox geliştirme deneyimini vurguladı.

İş gereksinimi fark edildi Gözlük Twitter’da (teşekkürler, VGC), kıdemli bir grafik mühendisi için Belirli Yakınlık iş listesini paylaşan. Gereksinimler altında, rolü üstlenen kişinin “Xbox konsollarında geliştirme deneyimine” sahip olması gerektiği belirtiliyor, çünkü stüdyo da “kendi yeni orijinal IP’miz üzerinde çalışıyor” diyor.

Bu, belirli bir yakınlığın bir şey üzerinde çalıştığını iddia eden yılın başlarındaki bir raporu takip ediyor. Canavar avcısı-ilham veren Xbox’a özel başlık. Oyunun kod adlı olduğu söyleniyor Proje Şansı – 2023’te ortaya çıkacak ve 2024’te yayınlanacak.

Canavar Avcısı Yükseliyor. Kredi bilgileri: Capcom
Canavar Avcısı Yükseliyor. Kredi bilgileri: Capcom

Şubat 2021’de belirli bir yakınlık, bir duyuru gönderisinde yeni ve orijinal bir oyun üzerinde çalıştığını doğruladı. Dedi ki: “Bugün, yeni bir orijinal IP’de gelişmeye öncülük ettiğimizi açıklamaktan heyecan duyuyoruz! Her zaman sevdiğimiz bir oyun türünü ve stilini üstlenmek için heyecanlı mıyız? Kelimelerin ötesinde heyecanlandı!

“Bu oyunu piyasaya sürmekten onur duyduk mu? Tarif edilemez derecede öyle! Bu yeni girişimle ilgili başka cesaret verici ayrıntılar var mı? Söyleyebileceğimizden çok daha fazlası!” ifadesi eklendi. “Ve bunu tam anlamıyla kastediyoruz: Bu yeni oyunun ayrıntıları hala ÇOK gizli. Şimdilik söyleyebileceğimiz tek şey, bu iddialı yeni projenin, orijinal bir IP oluşturmak için dünya standartlarında bir ekibi istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde büyütme hedeflerimizin doruk noktası olduğudur.”

Belirli Affinity, hayatının çoğu için bir destek stüdyosu olmuştur ve hale Daha önce Bungie’de çalışan stüdyo kurucuları ile ikinci oyundan itibaren franchise.

Diğer yandan Square Enix duyurdu Krallık Kalpleri 4 oyun için sinematik bir tanıtım fragmanının yanı sıra.

See also  Lego Star Wars enjoys third week at UK no. 1 – Games charts 23 April