Orbital Bullet İnceleme – mxdwn Games


Yörünge Mermi İncelemesiGungeon’a girin, Rai Riskin, Hades, Spire’ı öldürve Isaac’in Bağlanması eller aşağı, son on yılda piyasaya sürülen en iyi haydut benzeri oyunlardır. Her birinin onları tanımlayan çekicilikleri vardır; ama şunu hayal edin, oyunun her bir çekiciliğini birleştiriyorsunuz ama aynı zamanda bir bükülme de ekliyorsunuz, o zaman Yörünge Kurşunu.

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

yörünge mermisi “Etrafta dolaşan, etrafta dolanan” kelimesinin gerçek tanımıdır ve tüm eylemlerin dairesel bir düzende gerçekleştiği, rogue-lite öğelerine sahip hızlı tempolu, 360 ° aksiyon platform oyunudur. Çeşitli prosedürel gezegenlerde savaşın ve vücut modifikasyonlarını, işçiliği ve ağır silahları kullanın. Bu oyun, artan zorluk ve karmaşıklık nedeniyle sıradan sıradan haydut benzeri oyununuz değil.

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

Oyun birçok özellik ve gözden geçirilecek şeyler ile doludur. Her şeyden önce, temel bilgilerle başlayalım yörünge mermisi; Size tek amacı ölmeden mümkün olduğunca uzağa gitmek olan rastgele bir silah verilir. Bir düğmeye basarak sizi bir sonraki seviyenin girişine yakınlaştıran bir yaşam kalitesi özelliği ile ilerlemeden önce tüm düşmanlar her katta öldürülmelidir. Herhangi bir seviyede, sandıklar ve olaylar size daha fazla silah kazandırmak için rastgele görünecek, mevcut koşu için kalıcı güçlendirmeler sağlayan yüzen gri küplerle temsil edilen seviyelerde avantajlar kolayca bulunabilir – “umarım” hayatta kalma şansını ve sürenin uzunluğunu artırır. koşmak.

Tıpkı diğer haydut benzeri oyunlarda olduğu gibi, yörünge mermisi kalıcı yükseltmelerin kilidini açmak için düşmanların damlalarıyla veya üzerinde mavi üçgen sembolü olan bir bölmeden (ilerleme sistemi aynı zamanda yüksek zorluğu dengeleme işlevi görür) toplanabilen “nanobaytları” kullanan bir ilerlemeye sahiptir ve oyun “Öldür” üzerine çok büyük bir vurgu. Ölmek. Değiştirin.” Oyuncuların sert düşmanlarla dolu sonraki seviyelere daha fazla ilerlemek için yükseltmeler almalarının temelini oluşturan slogan. Yükseltmeler, maksimum sağlık, maksimum kalkandan artırılmış hareket hızına ve çok daha fazlasına kadar değişebilir!

See also  FPS Warstride Challenges Is Coming To PS5 As PC Version Receives New Early Access Update

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

Süre yörünge mermisi oyuncuya çok sayıda açılabilir özellik ve özgürlük sunar, ayrıca size oyun tarzınıza uygun avantajlar ve yükseltmeler sağlayan çok belirsiz tanımlanmış sınıflar içerir. Sınıf sistemi için en büyük paket, hemen hemen aynı oldukları için 4’ü arasında büyük bir fark olmamasıdır, ancak 4 hasar türünden biri için bonus sağlar: Mermi, Enerji, Kabuk ve Patlayıcı.

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

Şimdiye kadar muhtemelen satın aldığınız becerileri/ayrıcalıkları nasıl uygulayabileceğinizi merak ediyorsunuzdur. yörünge mermisi sadece bir ilerleme sistemine (çoğunlukla pasif becerilere sahiptir) sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir seviye ve beceri sistemine de sahiptir. Herhangi bir koşunun başlangıcında, patron dövüşlerinden önce bazı yükseltme istasyonlarını ziyaret ederek ağacı daha fazla genişletme seçeneği ile 4 rastgele beceri ile başlarsınız. Size verilen beceriler genellikle artan sağlık, artan silah hasarı, azaltılmış geri tepme vb.

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

koyan şey yörünge mermisi diğer haydutlardan daha yüksek bir yerde, adında haklı: “yörünge” ve 360 ​​°. Şaşırtıcı derecede iyi çalışan garip bir 2D ve 3D karışımı gibi. Tüm koşularınız bir dizi sütunda harcanır ve bunlar arasında yeni seviyeler değiştirilir. Her sütun, her biri üzerinde çalışacağınız birkaç kata bölünmüştür. Her kat için, bir sütunun etrafındaki dairesel bir parkurda oynarsınız, bu da her katı her seferinde farklı bir savaş deneyimi haline getirir. Seviyelerin “yörünge” tasarımı da bir “kaos unsuru” ekler. Çoğu oyunda olduğu gibi, düşmanlar sizi göremiyorsa güvendesiniz; ancak, çoğu düşmanın saldırıları tüm seviye boyunca ve uçaklar arasında seyahat edebilir.

Orbital Bullet İnceleme - mxdwn Games 
 - esenlerbocekilaclama

Tıpkı hayatımızdaki her şey gibi; yükselişler varsa, düşüşler olacaktır. Bunun için geçerli yörünge mermisi aynı zamanda, iken yörünge mermisi temel hakkı alır; koşma, zıplama, yuvarlanma ve atış – tatmin edici hissedin. Mümkün olduğunca hızlı gitmek gerekli değildir (ancak bunu yapmanın faydaları olsa da), ancak doğası gereği eğlenceli olduğu için aceleye gelirsiniz ve her biri birbirinden farklı olmak için bir sürü çeşit sunar. Buradaki en büyük dezavantaj, seviye tasarımıdır.

See also  WWE Wrestlemania Backlash Results And Review

“Yörünge” tasarımı, diğer oyunlardan çoğu 2D düzlemden farklı olsa ve seviyeye biraz “temiz hava” sunsa da, bu “temiz hava” 360° bir yapıya yerleştirildiği için hızla tükeniyor. Çoğu oyuncu, herhangi bir yöne seyahat etme özgürlüğüne sahip olmayı sever. Yağmur Riski 2 son derece başarılı oldu ve oyuncuya düşmanların saldırılarını atlatmak için ihtiyaç duydukları manevra kabiliyetini sunuyor. yörünge mermisi bunun yerine tam tersini yapar ve kullanımı kötü olmayan bir çevrede kısıtlar, ancak çok daha fazla düşmanın ve saldırılarının olduğu sonraki seviyelerde gerçekten kötü ve yeteneklerinin etkileri ekranınızı hızla dolduruyor ve bu da görmeyi oldukça zorlaştırıyor. ya onlar tarafından kuşatılmamak umuduyla bunu önceden yapmalısınız.

Sonuç olarak, şu ana kadar oyunda geçirdiğim 15 saatten çok keyif alıyorum. içeri girdim yörünge mermisi sıfır beklenti olmadan ve onun tarafından uçuruldu. Arada sırada bazı hıçkırıklara sahip olsa da, onun beğenileriyle gerçekten zirveye ait olduğuna inanıyorum. Hades ve Yağmur Riski, harika özellikleri, bol miktarda açılabilir özelliği, absürt miktarda tekrar oynanabilirliği ve 360° yapısı ile.

Puan: 10 üzerinden 7

PC’de incelendi
Yorumlar