COD Mobile 4. Sezon Fragmanı Uydu ve Khandor Haritalarını Ortaya Çıkaracak

Call Of Duty Mobile’ın gelecek sezonuyla ilgili gün geçtikçe daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasıyla birlikte işler kızışıyor. COD Mobil Uydu ve Khandor Teaser Activision’ın işleri daha modern bir yöne taşımaya hazır olduğunu gösterin.

Satellite, oyuncuların Black Ops – Cold War dışında sevdiği birkaç haritadan biridir. COD Mobile, daha “modern bir Call of Duty” yönüne geçmek istediğinden, yeni çağdan bazı haritaları getirmek sadece bir başlangıç.

Oyunun hangi yöne gittiği hala belirsiz olsa da, elimizdeki ipuçlarından oldukça iyi bir resim çıkarılabilir. Birçok modern silah, görünüm ve harita tanıtıldığından, oyuncular hem eski hem de yeni COD oyunlarını tek bir pakette kapsayan bir deneyimi dört gözle bekleyebilirler.

Bu teaser, dün büyük karakter sızıntısı düştükten sonra bekleniyordu. Yazarlarımız çöl temalı olayları ve görünümleri tahmin ettiler. Sızan karakterlerle ilgili kapsamlı kapsamımıza mutlaka göz atın.

Ayrıca, düşmanlarınıza stil verdiğinizden emin olun. COD Mobile’da ifadelerin kilidini nasıl açacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Cod Mobil Uydu Teaser Resmi

eylem

Uydu Call of Duty’e Geri Dönüyor

Harita, BO – Soğuk Savaş döneminde yayınlanmış olsa da, 2020’de hızla hayranların favorilerinden biri haline geldi. Ayrıca Cold War’un açık betasının bir parçası olarak yayınlanan bu, bize eski Black Ops 2 haritalarını hatırlatan açık bir harita.

Harita, COD oyunlarının hızlı öldürme süresi için mükemmel boyuttadır ve bu da onu mobil için ideal bir aday yapar. Aynı zamanda bir ton silahı uygulanabilir kılıyor. Harita nispeten küçük olmasına rağmen keskin nişancıların favorisiydi.


COD Mobil Uydu Haritası Düzeni

eylem

Haritanın düzeni onu oldukça açık gösterse de, herhangi bir oyuncu için mükemmeldir. Gezilecek çok yer ve şaşırtıcı derecede az kamp yeri ile Satellite, şüphesiz mobilde zirveye tırmanacak.

Aynı zamanda Soğuk Savaş’taki rekabetçi takımların da favorisiydi. COD Mobile e-spor sahnesinde şüphesiz bir sıçrama yapacak.

See also  Rogue Legacy 2 - Plugged In

Teaser görüntüsü ayrıca Satellite’in çok oyunculu modda araçlara sahip ilk COD Mobil haritası olacağını doğruluyor.

E-spordan bahsetmişken, COD Mobile’da yılın en büyük etkinliği burada. 2022 COD Mobil Dünya Şampiyonası hakkında her şeyi bilmeniz gerekiyor.

Khandor ve Olası Bir Çöl Olayı

En son çıkan dedikodulara ve sızıntılara bakıldığında, gelecek sezon bir çöl teması üzerine kurulu olacak. Rust zaten oyunda olduğu için muhtemelen yeni bir çöl temalı battle royale haritasına da sahip olacağız.

Warzone Mobile da ufukta ve giderek daha fazla “Modern Warfare Timeline” parçası COD Mobile’a entegre oluyor. Görünüşe göre oyun yeni zirveler hedefliyor ve mobil oyunun sınırlarını zorluyor.


COD Mobil Khandor Hideout Teaser

eylem

Khandor haritası da hafifçe alay edildi, ancak COD Mobile’a daha iyi uyması için bazı denge değişiklikleri sunuyor gibiydi. Khandor haritasının sınırlı süreli bir harita mı yoksa özel bir mod mu olacağı belli değil.

Hayranlar, Khandor’un alay edilen ikinci harita olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünürken, teaser Uydu haritası kadar somut değil.

Gelecekteki değişikliklere baksak da 3. sezon daha yeni başladı. İşte bu sezon, kullanabileceğiniz en iyi yük ve silahlarla rekabeti nasıl domine edeceğiniz.

Ve son olarak, franchise’dan ikonik bir karakter olan Menendez’in kilidini nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

COD Mobil Uydu ve Khandor Teaser bulunabilir burada.