Roblox Ses Güncellemesi 2022 Nedir?

Roblox Ses Güncellemesi 2022 sonunda burada ve birçoğu bunun oyun ve topluluk için gerçekte ne anlama geldiğini merak ediyor.

  • Daha: Testere Adam Animesinin 2 Kurs için koşacağı Bildirildi

roblox zaman zaman çok sayıda güncelleme alan en aktif olarak güncellenen oyunlardan biri olmuştur. Geçen yıl, oyun için görünen ad ve sesli sohbet güncellemesinin başlatıldığına tanık olduk. İlki, oyuncuların kullanıcı adları ve görünen adları olarak farklı adlara sahip olmasını çok daha kolay hale getirirken, ikincisi, uzun süredir üzerinde çalışılan oldukça tartışmalı bir özelliğin gelişine işaret ediyordu. Bununla birlikte, zaman zaman gelen ve oyunda çok çeşitli değişiklikler yapan bazı küçük güncellemeler var.

MLB Gösteri 22 | oyun fragmanı

BridTV

9134

MLB Gösteri 22 | oyun fragmanı

https://i.ytimg.com/vi/D5o1y9qDVNc/hqdefault.jpg

978358

978358

merkez

26546

Roblox Ses Güncellemesi 2022 Açıklaması

22 Mart 2022’de, roblox oyun için Ses Güncellemesini başlattı. Güncellemenin bir parçası olarak, çeşitli oyunlar için sesin gizlilik ayarları güncellendi. Peki bu oyuncular ve oyunlar için ne anlama geliyor? Bu değişiklik nedeniyle oyunlardan gelen birçok ses tamamen kaybolabilir. Bunun nedeni, bu yeni güncellemenin temel olarak tüm ses varlıklarını varsayılan olarak özel hale getirmesidir. Bu nedenle, bir oyun kendileri tarafından yüklenmeyen bir ses kullanıyorsa, ona erişemezler.

Hayranlar oyuna eklenen bazı yeni seslerden dolayı çok hayal kırıklığına uğradığından, bu durum toplulukta büyük bir öfkeye neden oldu. Bunun büyük bir kurbanı roblox domuzcuk, topluluktaki en popüler oyunlardan biridir. Hayranlar, güncellemeden sonra oyunda yapılan değişikliklerden kesinlikle hayal kırıklığına uğradı ve eski sesin oyuna tekrar eklenmesini talep ediyorlar. Ne yazık ki bu mümkün değil ve oyuncuların yeni sese alışmaları gerekecek.

See also  Kim Kardashian, 6 yaşındaki oğlu Saint'in Ray J kaseti hakkında Roblox mesajı almasının ardından gözyaşları içinde Kanye West'i aradığını açıkladı.