PS4’te İki Kişilik Gibi En İyi Eşli Oyunlar

iki-inceleme-alır

eğer oynadıysan iki kişi alır, kendinizi hikaye boyunca meydana gelen kargaşaya ikinci bir oyuncunun katılmasını gerektiren eğlenceli, neşeli bir boğuşmanın içinde bulacaksınız. Sadece oynanış harika değil, aynı zamanda hikaye de mükemmel, sizi evlilikte bazı çekişmeler yaşayan bir çiftin yerine koyuyor ve üzerlerine yerleştirilen laneti kırmak için kızının yardımına ihtiyaç duyuyor. Bu türünün tek örneği bir oyun ve aynı damarda daha fazla oyun için sizi kaşındırabilir.

Ancak, bu kaşıntıyı kaşımaya yardımcı olabilecek ne tür oyunlar bulacaksınız? Ortak oyunlardan geçerken bizi takip edin. PlayStation 4 ve PlayStation 5 bu kategoriye girenler!

PlayStation 4 ve 5 – İki Kişilik Gibi Oyunlar

iki alır

Geliştiriciden önceki bir başlık dışında, It Takes Two gibi oyunlar olmasa da, düşük beceri tavanına sahip çok sayıda eğlenceli kooperatif oyunu bulabileceksiniz. Yolculuk boyunca oyunlarda harika olmayabilecek bir arkadaş.

Sackboy: Büyük Bir Macera

Sackboy-A-Big-Macera

Listemize eğlenceli, havadar bir kooperatif başlığıyla başlayarak, Sackboy: Büyük Bir Macera sizi baş karakterin yerine koyar çuval, hazırlanmış iyilikten yapılmış dünyalara girerken. Burada bir meydan okuma eksikliği var, bu nedenle, özellikle süper bir oyuncu değillerse, yolculuğa çıkmak için önemli bir diğerini getirmek harika bir oyun olabilir. Ancak, yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakacak sevgi, özen ve ayrıntılarla dolu güzel hazırlanmış dünyalar bulacaksınız. Ayrıca, müzik seviyeleri mutlak bir patlama ve piyasadaki başka hiçbir şeye benzemiyor.

Çöz 2

çözme-iki-inceleme

Sackboy damarını takip ederek, onun kadar sevimli başka bir oyun bulmakta zorlanacaksınız. Çöz 2. bir kontrol edeceksin İplik sahibini bulma arayışında ve yolculuk için bir arkadaşınızı da getirebilirsiniz. Dünyadaki nesnelerin etrafında sallanabilecek, çekebilecek ve sarabileceksiniz ve bunu yaparken harika zaman geçireceksiniz çünkü kontroller sağlam, dünya güzel ve hikaye garip bir şekilde melankolik. Bu yolculuk boyunca bazı karmaşık hareketler bulacağınız için, bazı iyi platform oluşturma becerilerine sahip bir ortak getirdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

See also  Klonoa Remasters Leap to PS5, PS4 in July with New Gameplay Features

Scott Pilgrim vs Dünya

scott-hacı-inceleme-4

It Takes Two ile aynı olmasa da PlayStation Store’da bunun kadar eğlenceli bir oyun bulmakta zorlanacaksınız. Hâlâ dövülemeyen muhteşem bir piksel sanatı stili, bu kötüleri alt etmeniz için sizi harekete geçiren bir film müziği ve grafik romanı T’ye kadar takip eden bir hikaye ile herkesi yanınıza alabileceksiniz. binmek, çünkü bu oyunu almak ve oynamak kolaydır. Bir süredir oyun oynayanlar, klasiklere birçok farklı referans olduğu için, hepsi yenilenemeyecek bir pakette yapıldığı için bu oyunla kendilerini evlerinde hissedecekler. Ayrıca, yedi farklı karakterden birini seçme yeteneği, mükemmel oyun tarzını bulmanı sağlayacak!

Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi

Lego-Star-Wars-The-Skywalker-Saga-1

Piyasada tazeyken, en sevdiğiniz bilimkurgu filmine atlayabilir ve galaksiyi kurtarmaya yardımcı olabilirsiniz. Müthiş bir mizah anlayışı, saatlerce oyun oynama süresi ve hayatınızın en güzel zamanını yaşayacağınız için kilidini açıp oynayabileceğiniz saçma sapan sayıda karakterle. Eski Star Wars Lego oyunlarından bazıları, sahip olmak istediğimiz kadar zarif bir şekilde eskimese de, franchise’a bu yeni bakış, yeni bir soluk getiriyor ve mükemmel görsel tasarımı, harika oynanışı ve daha fazlasıyla, gezmek için herhangi birini getirebilir ve iyi vakit geçirebilir!

Çıkış yolu

2018'in en iyisi

Şimdi, bu makalenin en bariz yorumu için. Çıkış yolu esasen prequel iki kişi alır, her karakterin ayrı bir kişi tarafından kontrol edilmesini sağlayan benzersiz oynanış karışımını içeren ve sonunda sizi ağlatacak yürek burkan bir hikaye yaşayın. Bu, masaya tamamen yeni bir oyun stili getirdi ve yalnızca daha yeni yinelemesiyle mükemmellik için çoğaltıldı. Oyunlarda bir hikayeyi önemseyenler için bu bir zorunluluktur ve eve dönüş yollarını bulmak için hapisten kaçmalarına yardım etmeye istekli bir arkadaşı olan oyuncular için burada harika bir başlık bulacaksınız.

See also  Una nueva oleada de Ofertas para Xbox inundan la Microsoft Store por sorpresa

Ve bir arkadaşınızla, sevgilinizle, hatta bazı durumlarda ebeveyninizle oynayabileceğiniz 5 oyun var. Bu oyunların hepsi kendi başlarına mükemmel ve masaya yepyeni bir deneyim türü getirdiler, bu yüzden bunlara sahip olmak için ne gerekiyorsa yapmak isteyeceksiniz.