Fortnite binaları geri getiriyor

Bina geri döndü. Bu sabah, Fortnite imza oluşturma özelliği için kuyrukları yeniden etkinleştirdi; 20 Mart’ta başlayan oyunun son sezonunun bir parçası olarak geçici olarak kaldırıldı.

Bununla birlikte, bina geri dönerken, daha önce tanıtılan Zero Build modunda savaş odaklı ruh yaşamaya devam ediyor. Şimdilik, oyunun iki versiyonu, Solo, Duos, Trios veya Squad battle royale savaşı için hem normal hem de Zero Build için sıralarla yan yana yaşıyor.

Normal veya Sıfır Yapı seçenekleriyle Fortnite kuyruğu

Resim: Epik Oyunlar

Malzeme toplama ve savunma yapıları inşa etme yeteneği, uzun süredir Fortnite – ve onun gibi diğer battle royale oyunlarından ayırt edilmesine yardımcı olan şeyin bir kısmı PUBG ve Apex Efsaneleri – bu da geçici olarak kaldırılmasını daha da şaşırtıcı hale getirdi.

Binanın olmaması, oyunu daha hareketli hale getirmek için tasarlanmış, tırmanma ve daha hızlı bir sürat koşusu da dahil olmak üzere mekaniklerin eklenmesiyle bir şekilde dengelendi. Bu değişiklikler, birkaç yıl öncesine dayanan mobilite ile ilgili bir dizi yükseltmenin parçasıydı.

Mevcut sezonunun lansmanı ile, Fortnite geliştirici Epic Games, oyundan elde ettiği tüm geliri 3 Nisan’a kadar Ukrayna’daki insani yardım çabalarına bağışlayacak. 29 Mart itibariyle, çaba 100 milyon doları aştı.

See also  Fortnite Live Event Start Time – When Is The Collision Event In Fortnite?