İşte Roblox’ta NIKELAND’ı Kaç Kişi Ziyaret Etti?

Nike Inc İLE İLGİLİ meta veri tabanı aracılığıyla işini büyütmeye çalışan büyük halka açık şirketler arasındadır. İşte bir ortaklık ne kadar başarılı Roblox Corp RBLX olmuştur.

Ne oldu: Nike bu hafta ve konferans görüşmesinde üçüncü çeyrek kazançlarını bildirdi, CEO John Donahoe şirketin elde ettiği başarıyı vurguladı. NIKELAND Roblox oyununda.

Donahoe, “lansmanından bu yana 224 ülkeden toplam 6,7 milyon oyuncu NIKELAND’ı Roblox’ta ziyaret etti ve Roblox’a özel LeBron 19 stilleri gibi sanal ürünlerle orada enerjiyi artırmaya devam etmeyi planlıyoruz” dedi.

Lebron James Roblox kullanıcılarına koçluk yaptığı ve onlarla etkileşim kurduğu NBA All-Star Haftası sırasında NIKELAND’ı ziyaret etti. Sanal Nike ürünlerinin kilidi birkaç All-Star Haftası etkinliği sırasında açılabilir.

Nike ayrıca, şirketin dijital spor ayakkabı markası RTFKT’yi satın almasının ardından üçüncü çeyrekte NIKE Virtual Studios’un lansmanını duyurdu.

Donohoe, “NIKE Virtual Studios ile vizyonumuz, dijitalle ilgili sınıfının en iyisi deneyimlerimizi alıp bu topluluğu ölçeklendirmek için Web3 ürünleri ve deneyimleri oluşturmaktır” dedi.

RTFKT, üçüncü çeyrekte Nike markalı bir NFT başlattı.

İlgili Bağlantı: Nike Q3 Kazançlarında Öne Çıkanlar: Gelir ve EPS Yendi, Dijital Satış Artışı ve Daha Fazlası

Neden Önemli: Nike, NIKELAND’ı Kasım ayında Roblox’ta piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu ve lansmanın tüketicilere sunduğu sanal ürünlerini büyütmenin ve yeni hayranlarla bağlantı kurmanın bir yolu olduğunu vurguladı.

Nike’ın RTFKT’yi satın alması, şirketin sanal ürün tekliflerini büyütmesine yardımcı olmaya devam edebilir.

Donahoe, “Sonuçta Nike her zaman yaptığımız şeyi yapıyor” dedi. “Hücumda kalıyoruz”

NKE Fiyat Eylemi: Nike hisseleri Perşembe günü 52 haftalık 116.75$-179.10$ aralığına karşılık 131.55$’dan işlem görüyor.

Fotoğraf: Nezaket Nike

See also  Ücretsiz Roblox kodları (Temmuz 2022); mevcut tüm promosyon kodları