Xbox Game Pass’te En İyi Eşli Oyun ve Bölünmüş Ekran Oyunları

Xbox-Game-Pass

Milyonlarca aboneden biriyseniz Xbox Oyun Geçişi, zaten biliyorsunuz ki, rekabet tarafından eşleştirilemeyecek çok çeşitli başlıklar sunuyor. Hizmette oldukları sürece oynayabileceğiniz çok sayıda oyuna anında erişim ve bunları indirimli fiyattan satın alma şansına sahip olacağınız için Game Pass’in değeri küçümsenemez. eğer onları yeterince seviyorsan.

Bununla birlikte, hizmette oyuncuların gözden kaçırabileceği bazı harika işbirlikçi oyunlar var, o yüzden gelin ve Xbox Game Pass’teki en iyi İşbirliği ve Bölünmüş Ekran oyunlarından bazılarına göz atalım!

Xbox Game Pass – En İyi İşbirliği ve Bölünmüş Ekran Oyunları

Sonic-Xbox-Kontrolörler

O gün için bir arkadaşınız veya oyun oynamayı seven önemli bir arkadaşınız varsa, oyun oynama dürtüsünü doyurabilecek harika oyunlar bulduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Her türden oyuncu için harika olabilecek birkaç farklı başlığı ve neden gözden kaçırılmaması gerektiğini düşündüğümüzü inceleyeceğiz.

çete canavarları

çete canavarları

Ya aldıysan Süper Smash Kardeşler, oyunun tüm taktiklerini kaldırdınız ve yerel benzin istasyonunuzun dışındaki tuhaf, şişirilebilir tüp adam gibi her şeyi alt üst etti mi? sahip olurdun çete canavarları, sizi en fazla 3 oyuncuyla karşı karşıya getiren ve kesinlikle kaotik zamanlarda yer almanıza izin veren müthiş iyi bir zaman. Gülünç ragdoll fiziğine sahip arkadaşını alıp hareket halindeki bir kamyonun kenarından atmak ister misin? Bunu yapabilirsin. Her şey bittiğinde onları açmak için çılgın ekip çalışması gerektiren ayrıntılı bir hareket mi kurmak istiyorsunuz? Bunu da yapabilirsiniz! Eğlence bu oyunla bitmiyor ve çevrimiçi veya yerel olarak oynarken mutlak bir kaos yaratabileceksiniz.

iki kişi alır

iki-inceleme-alır

abone olduysanız Game Pass Ultimatetüm seçeneklere anında erişebileceksiniz. O başlıklar ve benzeri oyunlarla iki kişi alırsatın almayı zahmetsiz hale getirir. iki kişi alır tüm deneyimi boyunca duyguları hissetmenizi sağlayacak şık bir kooperatif platform bulmaca oyunudur. Evlilikte bazı çekişmeler yaşayan ve üzerlerine yerleştirilen laneti kırmak için kızının yardımına ihtiyaç duyan bir çiftin yerine geçeceksiniz. Eşi benzeri olmayan bir deneyim ve herkesin oynaması için sağlam bir öneri.

See also  Ultra Mission Trophies - PS5 - Exophase

Hırsızlar Denizi

Hırsızlar Denizi-Givin-Festival-1280x720

Bir kurtuluş hikayesi hakkında konuşun. Ne zaman Hırsızlar Denizi İlk piyasaya sürüldüğünde, oyunculara yapacak pek bir şeyi olmayan çıplak bir oyun verildi. Birkaç yıl ileri sar ve şimdi en aktif çevrimiçi topluluklardan birine sahipsin, çünkü arkadaşlarınızla denizlere açılacak ve zenginlikleri yağmalayacak, deniz savaşında diğer oyuncularla savaşacak, eğlenceli ve benzersiz bir sanat tarzıyla dünyaları keşfedeceksiniz. ve mirasınızı yaratın. Arkadaşlarla oynamak için harika bir şey ama balina yağı ile her şeyin gerçekten pişmesi için biraz zaman gerekiyor.

Stardew Vadisi

stardew-vadisi-best-nintendo-switch-RPG'leri

Günlerin sonuna kadar kafalarını meşgul edecek bir oyun arayanlar için, Stardew Vadisi mükemmel bir seçenektir. Güzel bir piksel sanat stili sunan, büyükbabanızın çiftliğini eski ihtişamına geri döndürmekle görevlendirileceksiniz. En iyi kısımlarını alarak hasat ayı ve onları mükemmele yakın bir şekilde cilalarken, savaş gibi yeni avantajlar sunarken, kendinizi günün erken saatlerinde başlarken ve saate baktığınızda 20 saat boyunca oynadığınızı fark etmeden bulacaksınız. Mükemmel müzik, güzel görseller ve daha fazlasıyla harika bir zaman kaybı, bu kadar çok saygı görmesinin bir nedeni var.

Taiko No Tatsujin: Davul Ustası!

Taiko-No-Tatsujin

Xbox’larına biraz Japon havası katmak isteyenler için, daha fazlasını aramanıza gerek yok. Taiko no Tatsujin: Davul Ustası! Eğlenceli görseller, çok sayıda şarkı ve özelleştirme seçenekleriyle kendinizi çizgi film karakterlerine kapılmış olarak bulacak ve Expert’te yeni favori şarkınızı bitirene kadar orada kalacaksınız. Konusu basit olsa da, bu ritim oyunu, hızlı bir şekilde yönünüzde ateşlenen yalnızca iki nota türüyle size meydan okuyarak onu en zorlu oyunlardan biri haline getiriyor. Şarkılar arasında davul çalarken çok eğleneceksiniz ve kendinizi kişisel Don-Chan’ınızı beğeninize göre yaratırken bulacaksınız!

Ve bunlar Xbox Game Pass’te bulunan en iyi beş ortak oyun! Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şeyle, bu listede yeni favorinizi bulabilir veya unutmuş olabileceğiniz bir klasiği yeniden ziyaret etmek için zaman bulabilirsiniz! Ne olursa olsun, bu listedeki oyunlardan herhangi biriyle harika zaman geçireceksiniz, bu yüzden Xbox’ınıza geçin ve bu oyunları indirmek için sıraya alın!

See also  New skins, emotes and more