Bir dakikada altı öldürmeyle Fortnite oyuncusu, yeni mekaniğin ne kadar bozuk olduğunu gösteriyor

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 bir hafta önce geldiğinden beri çok şey oldu. Çok çeşitli geçitler, yeni metalar, tırmanma mekaniği ve açık ve kapalı bina oyuncuların kafasını karıştırdı. Ne yazık ki, tırmanma mekaniği, bir oyuncu tarafından yönetildiğinde aşırı güçlü görünüyor.

Pek çok oyuncunun bu sezon nasıl oynayacağına dair hiçbir fikri olmasa da, sanatta ustalaşmış birkaç oyuncu var. Reddit kullanıcısı OkanJack kısa süre önce bir dakikada altı eleme elde ettiği bir klibi paylaştı. Yeni mekaniği mükemmel kullanımı, oyuncuları geri dönüşler inşa ettikten sonra beceri boşluğunun ne kadar yüksek olacağı konusunda çıldırıyor.

Bir dakikada altı öldürmeyle Fortnite oyuncusu, yeni mekaniğin ne kadar bozuk olduğunu gösteriyor Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 bir hafta önce geldiğinden beri çok şey oldu. Çok çeşitli geçitler, yeni metalar, tırmanma mekaniği ve açık ve kapalı bina oyuncuların kafasını karıştırdı. Ne yazık ki, tırmanma mekaniği, bir oyuncu tarafından yönetildiğinde aşırı güçlü görünüyor. - esenlerbocekilaclama

OkanJack’in yapılar arasında tırmanırken ve mantolama yaparken, silahlar arasında geçiş yaparken ve düşmanları hedeflerken hızlı hareketi mükemmelden daha az değildi. Doğal olarak, herkes Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’de nasıl daha fazla galibiyet elde edileceğini bilmek istiyor. Herkes onun yeteneklerine hayran kalırken, Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’de tırmanmanın aşırı güçlü olacağından da endişe duyuyor.

Sorumluluk Reddi: Makale yalnızca yazarın görüşlerine dayanmaktadır.


Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’deki tırmanma mekaniği çok güçlü

Epic Games, Battle Royale oyununun yeni sezonunda parkour’u tanıttı. Oyuncular artık yapılara ve hatta yapılara hükmedebilir, bu da daha yüksek yapılara tırmanmalarına yardımcı olur. Ancak, agresif bir şekilde kullanıldığında, bu yeni mekanikler çok güçlü oluyor.

Okan, Battle Royale oyununun son aşamasındaydı ve çember sürekli hareket ediyordu. Sadece altı düşman daha hayattaydı ve hayatta kalan son kişi o olmalıydı.

Okan’ın her yönden sıkıştırıldığı yoğun bir inşa savaşı başladı. Ancak, parkurun ve yapı becerilerinin yardımıyla oyuncu, inşa etme ve tırmanma kombinasyonu geldiğinde sezonun daha da kötüleşebileceğini kanıtladı.

İnşa savaşları sırasında açıları bulmak ve düşmanlara doğru sürünmek daha kolay yönetilebilir hale geldi. Oyuncular, tamamlanmamış yapıların üstüne tırmanabilir ve düşmanlarını hazırlıksız yakalayabilir. Bu, OkanJack’in bir dakikada altı öldürmeyi güvence altına almak ve Zafer Royale’ı kendisi için mühürlemek için yaptığı şeydi.

See also  Trainwrecks offers $16k to Fortnite pro after DreamHack Dallas fight

Oyuncular Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 tırmanma metası hakkında karışık duygulara sahip

Bir adamın bir dakikada altı düşmanı öldürdüğü klip anında viral olmak zorundaydı. Reddit’teki Battle Royale hayranları, OkanJack’in düzenlemeleri ve tırmanışı ile ne kadar düzgün olduğunu hemen fark ettiler.

Birkaç kullanıcı onun becerilerini ne kadar kıskandıklarını dile getirdi. Ancak, genel tepki, Bölüm 3 Sezon 2 metaya karşı şaşkınlık oldu.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’de mantolama, oyunculara haksız bir avantaj sağlıyor. Yapıların üzerinden geçerken oyunculara nişan almak zordur. Öte yandan, yumuşak hareketleriyle oyunculara avantaj sağlar.

Doğal olarak, oyuncular Fortnite’a geri döndüğünde büyük ölçüde tırmanmaya güvenecekler. OkanJack’in klibinin aldığı sevgiden bağımsız olarak, Bölüm 3 Sezon 2’de tırmanmanın çok önemli olacağı gerçeğini vurguluyor.

Bence fortnite’a tırmanmayı eklemek aptalcaydı ve oyunu biraz daha karmaşık hale getirdi… basitmiş gibi ama bu sadece bir şey daha biliyor musun? Bilmiyorum…

Bence fortnite’a tırmanmayı eklemek aptalcaydı ve oyunu biraz daha karmaşık hale getirdi… basitmiş gibi ama bu sadece bir şey daha biliyor musun? Bilmiyorum…

Tırmanma, oyuncular arasındaki beceri farkını artıracak. Epic Games’in nerf tırmanışı yapıp yapmayacağı veya oyuncuların buna uyum sağlamak zorunda kalacağı bir şey belli değil.

Ancak, tırmanışta ustalaşan ve iyi inşaatçılar olanlar, devam eden sezonda kesinlikle çok daha iyi olacaklar.