Chronicle of Infinity, RPG’lerin mobil oyunlarını dönüştürme umudu

Yayınlanma: Yayınlanma Tarihi – 23:00, Paz – 10 Nisan 22

Chronicle of Infinity, RPG'lerin mobil oyunlarını dönüştürme umudu Yayınlanma: Yayınlanma Tarihi - 23:00, Paz - 10 Nisan 22 - esenlerbocekilaclama

Chronicle of Infinity, oyuncuların tekrar tekrar öğütmesini, yeni teçhizat toplamasını ve seviyesini yükseltmesini gerektirir.

Aditya Deshbandhu tarafından

‘Chronicle of Infinity’, iOS ve Android için bu hafta açık betası için kullanıma sunulan mobil bir RPG’dir. Bu inceleme, oyunun diğer mobil RPG oyunlarından farklı olarak ne yaptığını anlamaya çalışırken ilk üç gününde yaklaşık sekiz saatimi oyunda geçirdikten sonra karşınıza çıkıyor. Bu, genellikle konsollar için amiral gemisi oyunları yapmak için kullanılan bir platform olan CRIWARE motorunda geliştirilmiş harika görünümlü bir oyundur. Görünüm açısından Chronicle of Infinity, Genshin Impact’e rakip olabilir ve muhtemelen 2022’de en iyi görünen mobil deneyimlerden biri olacak.

Oynanış açısından, oyunun ana ekranında çok fazla düğme ve simge olduğu için ilk izlenimlerim bunaltıcıydı. İlk bir saat içinde çeşitli modları ve oyunun bana yağdırdığı inanılmaz sayıda ödülü anlamam epey zaman aldı. Yakışıklıyken savaşmak çok kolaydı ve birkaç seviyeden sonra, her seviyeden sonra düğmeleri ezmeye ve teçhizatımı yükseltmeye devam etmem gerektiğini fark ettim. Basitçe hiçbir meydan okuma veya strateji gerekmiyordu ve çok geçmeden oyun bana arkama yaslanıp izleyebileceğim otomatik savaşa geçmemi önerdi.

Chronicle of Infinity, RPG'lerin mobil oyunlarını dönüştürme umudu Yayınlanma: Yayınlanma Tarihi - 23:00, Paz - 10 Nisan 22 - esenlerbocekilaclama

Oyunun yapay zekasının seviyeleri temizlemesine izin verme fikri biraz rahatsız ediciydi çünkü bu oyunda seçilebilecek üç karakter sınıfı ve harika tasarlanmış seviyeler ve patron dövüşleri var. Arkanıza yaslanıp eylemi izlemek, geliştiricilerin buna harcayacağı çaba miktarı göz önüne alındığında neredeyse suç gibi görünüyor. Chronicle of Infinity, ganimet toplama ve öğütme üzerine kurulu bir oyun olmak istiyor, oyuncuların tekrar tekrar öğütmesini, yeni teçhizat toplamasını, seviyesini yükseltmesini ve ardından oyuncunun güç derecelendirmesinin hem kampanya seviyelerinin hem de çok oyunculu savaşın sonucuna karar vermesine izin vermesini gerektiriyor. Buradaki savaş, öngörülemezlik ve yaratıcılıktan yoksundur.

Donanım açısından, Chronicle of Infinity, gıpta edilen ‘efsanevi’ kategorinin ötesinde bir donanım seviyesi sunan gördüğüm ilk oyundur – koyu kırmızı bir gölgeyle karakterize edilen ‘üstün’ bir donanım kategorisi. Birkaç yükseltme ve öğütme boyutuyla, üstün donanımın oyuncuların para harcamak zorunda kalacağı bir şey olmasını bekliyorum.

İlk izlenimlerim beni etkilemedi ve gerçekten iyi görünen seviyelere ve karakterlere rağmen, burada günlük eziyeti sürdürecek pek bir şey yok.

Parlak şeyleri uzaktan görmek istiyorsanız bir deneyin. Burada oynayacak pek bir şey yok.

Chronicle of Infinity, RPG'lerin mobil oyunlarını dönüştürme umudu Yayınlanma: Yayınlanma Tarihi - 23:00, Paz - 10 Nisan 22 - esenlerbocekilaclama


Artık şu adreslerden özenle seçilmiş hikayeler alabilirsiniz: Bugün Telangana üzerinde Telgraf her gün. Abone olmak için bağlantıya tıklayın.

Telangana Today Facebook sayfasını takip etmek için tıklayın ve heyecan .


See also  Rabbit's Reviews #319: Taisui Xingjun (4* Alter Ego) | Fate Grand Order Wiki