Unreal Engine ve Monkey Island’a Dönüş: Haftanın En İyi Oyun Haberleri – 10 Nisan 2022

Unreal Engine 5 Resmen Çıktı! Unreal Engine 5 ile çalışan bir geliştiriciyseniz, okumayı bırakın ve bize yeni nesil lezzetli bir oyun yapmaya başlayın! Jk, jk, geliştiricilerin de haberleri yakalaması gerekiyor. Bu hafta, bu nesil konsollar için yeni AAA oyunlarının çoğunun temelini oluşturacak en modern animasyon yazılımının resmi olarak piyasaya sürüldüğü görüldü. köpürecek kadar heyecanlıyız bakalım sırada ne var.

Oyun Yayınları!

12 Nisan – Geri 4 Terörün Kan Tüneli hayranların en sevdiği co-op nişancı oyununu genişleten ilk DLC’dir. Birkaç arkadaşını ve oyuncak ayını al, korkunç bir eğlence olacak.

14 Nisan – Kedi Kafe Müdürü çok sevimli görünüyor ve oyunun ne hakkında olduğunu merak ediyorsanız: başlık her şeyi söylüyor. Bu oyun bu hafta daha sonra Switch ve PC’de çıktığında hayallerinizdeki kedicikleri oluşturun, düzenleyin ve yönetin.

15 Nisan – Taito Klasikleri! Klasiklerin modası asla geçmez ve kasadan 10’u beğenebilirsiniz. Bu hafta Switch’te bu piksel mutlu retro oyunları oynayın. Asansör Hareketi kanımızı pompalıyor.

Unreal Engine ve Monkey Island'a Dönüş: Haftanın En İyi Oyun Haberleri - 10 Nisan 2022 Unreal Engine 5 Resmen Çıktı! Unreal Engine 5 ile çalışan bir geliştiriciyseniz, okumayı bırakın ve bize yeni nesil lezzetli bir oyun yapmaya başlayın! Jk, jk, geliştiricilerin de haberleri yakalaması gerekiyor. Bu hafta, bu nesil konsollar için yeni AAA oyunlarının çoğunun temelini oluşturacak en modern animasyon yazılımının resmi olarak piyasaya sürüldüğü görüldü. köpürecek kadar heyecanlıyız bakalım sırada ne var. - esenlerbocekilaclama

Kırık Günlük Bülteni Alın!

Sabah okumanızı ele aldık.

See also  Saratoga'daki Yarış ve Oyun Konferansı gündemi açıkladı