Fortnite Ayın Oyuncusu: Huysuz

Ayın oyuncusu serimizde sizi Fortnite’daki bazı oyuncular, yayıncılar ve içerik oluşturucularla tanıştırıyoruz. Bugün, Queasy’yi kontrol ediyoruz.

Fortnite Buruk
O sadece en iyi oyunculardan biri. | © YouTube aracılığıyla LootBoy

Her ay, son birkaç hafta içinde bizi en çok etkileyen oyuncuya bir göz atıyoruz. Geçen ay, bundan başkası değildi MrSavage. Bugün size Mart 2022 için ayın EarlyGame oyuncusunu sunuyoruz ve bu Fortnite pro’dan başkası değil mide bulandırıcı.

Okumaya devam etmeden önce, en son Fortnite haberlerinden haberdar olduğunuzdan emin olun:

Kim Kusurlu?

Queasy, Avrupa’dan Sırp, rekabetçi bir Fortnite oyuncusu. Profesyonel kariyeri Ağustos 2019’da The Ultimate EU takımında oynadığı yerde başladı. Mayıs 2020’de Enterprise Gaming’e geçti ve Ocak 2021’den beri LootBoy Esports’un bir parçası.

Kariyeri boyunca, Queasy oldukça etkileyici zirvelere ulaştı. Sadece birden fazla Nakit Kupa kazanmayı başarmakla kalmadı, aynı zamanda iki kez FNCS şampiyonu oldu! Ve kazanmasa bile, çoğu yarışmada en iyi bitirenlerden biri. Şimdi, keşke yetenekleri orada dursa, ama bu genç adam aynı zamanda en popüler Fortnite yayıncılarından ve YouTuber’larından biri. YouTube’da 51.400 abone ve Twitch’te 178.500 takipçi.

Kusurlu Ne Kadar Kazandı?

Queasy şimdiden 497.000 $ gibi etkileyici bir komisyon aldı ve rekabetçi Fortnite’ın en iyi oyuncularından birine aittir. Şu anda ilk 10’un hemen dışında, dünya sıralamasında 11. sırada yer alıyor. güç sıralaması.

Queasy Neden Ayın Fortnite Oyuncumuz?

Profesyonel Fortnite’ı takip eden herkes, en azından biraz bile olsa, bu ayki FNCS’de Hen ile kendisinin ne kadar inanılmaz bir performans sergilediğini biliyor. Doğrusu, Hen muhteşem solo oyunu sayesinde galibiyeti garantiledi, ancak Aralık ayında ona MVP adını verdik, bu yüzden bu sefer ortağına vermek zorunda kaldık.

See also  Fortnite and Street Fighter Collaborate to Bring Sakura and Blanka in the Game

En büyük Fortnite turnuvalarından birinde birinciliği almayı başaran iki oyuncu, 300.000 dolarlık sağlam bir komisyon almayı başardı. GG… sadece… GG.