MADiSON, 24 Haziran’da PS5, Xbox Series, PS4 ve PC için, bu yaz daha sonra Switch için çıkıyor

Birinci şahıs psikolojik korku oyunu MADISON Geliştirici BLOODIOUS GAMES, 24 Haziran’da Steam ve GOG üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacağını ve ardından Switch’in bu yaz devam edeceğini duyurdu. Perp Games tarafından yayınlanan fiziksel bir “Possessed Edition” ayrıca, bonus indirilebilir içerik içeren PlayStation 5 ve PlayStation 4 için de mevcut olacak.

Mağaza sayfaları aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Hakkında

MADISON rahatsız edici bir oynanışa ve rahatsız edici ve zorlayıcı bir anlatıma sahip birinci şahıs psikolojik korku oyunudur.

Öykü

Karanlık bir odada, elleriniz kan içinde kilitli olarak uyansanız ne yapardınız? Luca olarak oynayın ve MADISONOnu on yıllar önce başlayan kanlı bir ritüeli sürdürmeye zorlayan bir iblis, onu iğrenç eylemlerde bulunmaya zorladı. Bu uğursuz töreni bitirebilecek misin?

karakterler

içindeki her karakter MADISON ana anlatıya kusursuz bir şekilde karışan rahatsız edici bir hikayesi var. Attığınız her adımı izleyin ve istenmeyen dikkat çekmemeye dikkat edin. Yalnız olmayacaksın.

Ana Özellikler

  • Bu işkenceden kurtulmak için şipşak kamerayı kullanın veya daha derine dalın.
  • Elle çektiğiniz fotoğrafları geliştirin ve gerçeği ortaya çıkarma korkusuyla yüzleşin.
  • Her şeyi arayın, öğeleri toplayın ve varlıklardan kurtulmak için onlarla etkileşime geçin.
  • Rastgele etkinleştirilen olaylar ve oyun boyunca değişen bulmacalar, daha yüksek düzeyde tekrar oynanabilirlik sağlar.
  • Yüksek kaliteli görseller ve 3D sesler sayesinde bu sürükleyici ve ürkütücü deneyimde kaybolun.

Aşağıdan yeni bir fragman izleyin.

See also  Genshin Impact Offers Free Primogems Due to Version 2.7 Delay