Fortnite Hayranları Nisan Bir Şaka Olayına Kızdı, Devlet Roblox Daha İyi

Fortnite hayranlar 1 Nisan etkinliğinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorlardı, ancak geliştiriciler bu yıl bir etkinlik açıklamadığı için oldukça hayal kırıklığına uğradılar.

Fortnite zaman zaman oyuna yeni içerik ekleyen geliştiriciler ile en düzenli olarak güncellenen oyunlardan biridir. Kısa bir süre önce oyunda yeni bir sezon başladı ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları büyük bir sürpriz bekliyordu. Geliştiriciler, yıllar önce piyasaya sürüldüğünden beri benzersiz yönlerinden biri olan oyunda bina özelliğini devre dışı bıraktı. Şaşırtıcı bir şekilde, hayranlar tarafından iyi karşılandı ve aslında tamircinin ihmal edilmesinden oldukça memnun kaldılar.

  • DAHA FAZLA: İşte Pokemon Go’da Dönüşümün Üç Anlamını Yakalamak

Aslında, o kadar popüler hale geldi ki, geliştiriciler özellikle bina yapmama merkezli bir oyun modu başlattılar. Tüm bunların arasında hayranlar Epic Games’in özellikle 1 Nisan için bir şeyler organize etmesini bekliyordu.

Fortnite | Zero Build Oynanış Fragmanı

BridTV

9238

Fortnite | Zero Build Oynanış Fragmanı

https://i.ytimg.com/vi/BIFM5e4OFfI/hqdefault.jpg

982392

982392

merkez

26546

Fortnite Hayranları Nisan Bir Şaka Olayına Kızdı, Devlet Roblox Daha İyi

Başka oyunlar oynarsanız, hepsinin April Fools civarında bir şeyler yaşadığının farkında olabilirsiniz. aşırı izleme normal Googly Eyes’ı geri getiriyor, roblox geliştiriciler çeşitli oyunlarda bir şeyler yapıyorlar. Aynı şey içinde bekleniyordu Fortnite aynı zamanda, ama ne yazık ki, bu yıl hiçbir şeyimiz yoktu.

Bu kitlesel öfkeye neden oldu heyecan, taraftarlar bu sefer etkinliğin yapılmamasına oldukça kızıyor. Fortnite her zaman kutlama etkinliklerinin ön saflarında yer alıyor ve bu yıl herhangi bir etkinliğin olmaması oldukça şaşırtıcıydı. Aslında, birçok oyuncu onunla kıyaslama derecesine gitti. roblox ve bunu belirten roblox daha iyi.

Epic’in neden 1 Nisan etkinliği düzenlemediği bilinmiyor. Geçen yıl etkinlik için özel bir kostümümüz vardı, ancak geliştiricilerin sessizliği kimsenin beklemediği bir şeydi. Hayran kitlesinden gelen haykırış haklı ve tıpkı Apex Efsaneleri ve Savaş alanı, Fortnite oyuncular ayrıca April Fools etkinliklerini de almalıdır.

See also  How to play Roblox on Oculus Quest