Far Cry 6, Xbox Varyantları İçin Yeni Düzeltmeyi Başlattı

Popüler oyunların sürekli güncellenmesi ve bunlara sürekli yeni özellikler eklenmesiyle, arada bir bazı hataların veya teknik sorunların ortaya çıkması oldukça doğaldır.

Far Cry serisinin son oyunu olan Far Cry 6 da yakın geçmişte bu tür sorunlardan etkilenmişti. Oyun için en son güncelleme, geliştiricinin oyunun Xbox sürümü için bir düzeltme başlatmasını içeriyordu.

Bir şirket olarak Ubisoft, sayısız oyun hatasıyla karşılaştı. Far Cry 6 Ekim 2021’de piyasaya çıktığından beri oyun yayıncısı, oyundaki hatalardan kurtulmak için özenle çalıştı. Son birkaç ayda şirket, düzenli aralıklarla yeni içerikler yayınladı. Bu, yeni oyuncuların oyunu denemesine büyük ölçüde yardımcı oldu. Şubat ayında kullanıma sunulan başlık güncellemesi çok sayıda güncelleme içeriyordu. En çok konuşulan güncellemelerden biri çok heyecan verici Rambo göreviydi.

Ayrıca Okuyun: Skyrim Oyuncuları LEGO Versiyonu İstiyor

Oyunun en yeni içerik güncellemelerinden biri, Far Cry 6 ve Netflix dizisi Stranger Things’in bir geçişi olan ‘The Vanishing’ görevidir. Bu güncelleme 24 Mart’ta yayınlandı ve o zamandan beri oyuncular içinde bir takım hatalara rastladı. Bu aksaklıklardan bazıları, oyuncuların görevi tamamlamalarına izin vermeyerek sıkıntıya neden oldu.

Büyük bir aksaklık, oyuncuların Xbox Series S/X ve Xbox One’da çapraz geçiş görevi oynanırken ve oynanırken Xbox Gold veya Xbox Game Pass’e kaydolmaları gerektiğini söyleyen bir mesaj istemi şeklinde ortaya çıkıyor. Ubisoft’a göre 7 Nisan’da yayınlanan düzeltme bu sorunu çözüyor.

Far Cry 6’nın geliştiricisi, Stranger Things ve Rambo görevlerinin yanı sıra haftalık isyanlar, özel operasyonlar, kozmetik güncellemeler ve Danny Trejo’nun benzerlerini içeren birkaç başka görev şeklinde bir dizi başka yeni içerik güncellemesi başlattı. Far Cry Season Pass ayrıca Joseph Seed, Vaas Montenegro ve Pagan Min için DLC içeriğini kullanıma sundu.

See also  2022 NFL Schedule Features 3 Games on Christmas Day for 1st Time Ever | Bleacher Report