Fortnite’a Gelen Popüler Apex Legend Özelliği

Az önce, ne kadar benzer olduğunu tartıştık Fortnite’ın yeni metası Apex Legends ile karşılaştırıldığında. Görünüşe göre, bu Fortnite sızıntıları doğruysa, battle royale adası bu belirli özellikle Apex oyunlarına daha çok benzeyecek.

Önde gelen Fortnite sızıntısına göre HYPEX, konuşlandırılabilir bir yeniden başlatma öğesi yakın gelecekte Fortnite’a gelebilir. Oyunun kodunda, potansiyel öğenin kod adı, yeniden başlatma minibüsüyle aynı olan “İkinci Şans”tır. Bu, Fortnite’ın Apex’in Mobile Respawn Beacon’ına benzer bir mobil yeniden başlatma öğesine sahip olmasını gerektirir. Ne Epic Games ne de HYPEX, konuşlandırılabilir yeniden başlatma öğesinin ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi vermedi. Sonunda meyve vermeye başlarsa, bu kesinlikle oyunculara müttefikleri yeniden canlandırma konusunda büyük bir yardım sağlayacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, Fortnite’ın bir kez daha battle royale oyunu rakibinden ilham almasına şaşırmadık. Tek başına Reboot Van, Epic Games’in Apex Legends’tan benzer bir özelliği “yeniden yaratmasının” açık bir örneğidir. Şimdi Fortnite içindeki kaydırma, mantolama, ziplining ve parkour benzeri tiyatrolarla Apex’in çizgi film versiyonu gibi geliyor. Epic, düşme hasarı olmayan bir LTM eklemeye karar verirse şaşırmayacağız. Bu kesinlikle pastanın üzerine krema olurdu.

Yerleştirilebilir bir yeniden başlatma öğesi, oyunda inkar edilemez bir şekilde yararlı bir öğe olacaktır. Bu öğeye sahip olmak, oyuncuları sadece eşlerini yeniden canlandırmak için haritada seyahat etmekten çok zaman kazandıracak. Ayrıca, oyuncuların herhangi bir zamanda arkadaşlarını kolayca canlandırabilmeleri koşuluyla, maçlar potansiyel olarak daha uzun sürebilir. Şimdilik Epic Games’ten daha fazla güncelleme bekleyelim ve konuşlandırılabilir yeniden başlatma öğesinin Fortnite’a gelmesini umalım.

Q2 2022'nin En İyi 10 Yeni Oyunu, Nisan-Haziran 2022'nin En İyi 10 Yeni Oyunu, Two Point Hospital, Evil Dead: The Game, MLB The Show 22, Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Nintendo Switch Sports, Sniper Elite 5, Mario Strikers Battle League, Fire Emblem Warriors: Three Hopes, Vampire: The Masquerade - Swansong, Sons of the Forest

See also  Fortnite: How to Destroy Structures With Turrets (Daily Quest Guide)