Activision, oyuna Uydu haritasının dahil edilmesini sağlıyor

Call of Duty Mobile harika bir şey sunar çok oyunculu yenilenmiş bir Battle Royale deneyimiyle birlikte oyunculara deneyim. Bugün size Activision’dan gelen ve içinde Uydu haritası hangi gelecek gelecek sezon COD Mobile’ın.

COD Black Ops Cold War uydusu Call of Duty Mobile’a geliyor

Uydu Call of Duty: Black Ops Cold War’da yer alan çok oyunculu bir haritadır. Tweet, BO Cold War’dan Uydu haritasının detaylarına pek açıklık getirmedi ve bu nedenle oyuncuları ikilemde bıraktı. Ama biz size bunun karlı versiyonundan başka bir şey olmadığını söylüyoruz. Uydu haritası itibaren Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş.

COD Mobile’daki Uydu haritası hakkında

Uydu Bu test sunucusunda yer alan yepyeni bir çok oyunculu harita. Uydu haritası 2 bölüme ayrılabilir: çöl ve kayalıklar. Çöl kumulları, kum tepelerinin kapladığı şeritlerle açıktır ve oyuncuların geçebileceği koridorlar oluşturur. Sarp kayalıklar mağaralara sahiptir ve sarılır, bu da onları yakın dövüş durumları için mükemmel kılar.

COD Mobile Sezon 3 2022 test sunucusu
COD Mobile’da uydu haritası

Satellite’in savaş alanı biraz özeldir, çünkü oyuncular diğer takıma ulaşmak için hangi savaş alanını kullanabileceklerini seçebilirler. Kum tepeleri açıktır ve onları gezen herkes kendilerini düşman keskin nişancı manzaraları içinde bulabilir. Öte yandan, kayalıklar klostrofobik olabilir ve düşmanlar her yerden fırlayabilir.

Uydu, COD Mobile’daki diğer Çok Oyunculu haritalardan farklıdır. Miami Strike veya Hacienda gibi haritalardan sonra piyasaya sürüldüğünde en büyük haritalardan biri olacak. Herkese açık test yapısında haritada üç araç vardı: SUV’ler, bisikletler ve tanklar. SUV’ların üstüne bir makineli tüfek takılıdır ve hızlı dönüşler yaparken düşmanları devirmek için kullanılabilir.

See also  Edmonton Oilers Vs Los Angeles- Game 2 Quick Post-Game Review

Uydu haritası COD Mobile’a ne zaman gelecek?

Ortaya çıkan son soru, yayın tarihi arasında Uydu haritası COD Mobile’da. Geliştiriciler kesin çıkış tarihini belirtmediler, ancak oyunun 4. Sezon 2022’de geleceğini tahmin ediyoruz.

Önümüzdeki sezon COD Mobile’da bu Uydu haritasında oynamaktan heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde görüşlerinizi bırakın!

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.

Activision, oyuna Uydu haritasının dahil edilmesini sağlıyor Call of Duty Mobile harika bir şey sunar çok oyunculu yenilenmiş bir Battle Royale deneyimiyle birlikte oyunculara deneyim. Bugün size Activision'dan gelen ve içinde Uydu haritası hangi gelecek gelecek sezon COD Mobile'ın. - esenlerbocekilaclama