Anime’den ilham alan roguelite güverte yapımcısı Super Bullet Break, PS4, Switch ve PC için duyuruldu

Yayıncı PQube ve geliştirici BeXide, animeden ilham alan roguelite deckbuilder’ı duyurdu Süper Bullet Break PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) için. 2022’de hem fiziksel hem de dijital olarak piyasaya sürülecek.

“Day 1 Edition” şu anda Funstock (PlayStation 4, Switch) üzerinden ön sipariş vermek için mevcut; oyunun bir kopyası, 100 sayfalık özel resmi sanat kitabı ve bir koleksiyoncu kutusu var.

İşte Steam sayfası aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Hakkında

Süper Bullet Break en sevdiğiniz gacha oyunlarından ilham alan türünün tek örneği bir strateji destesi oluşturucusudur. Her biri kendi tarzında benzersiz olan vahşi sevimli ve renkli karakterlerle (‘Mermiler’) dolu. Çevrimiçi oyun dünyasını toplam yıkımdan kurtarın. Süper Bullet Break, çevrimiçi çok oyunculu oyunların sahte bir yapay zeka tarafından ele geçirildiği yer! Dünyayı kurtarabilir, stratejik sıra tabanlı savaşlarda düşmanları yenebilir ve yenebilir misiniz? Süper Bullet Break?

Ana Özellikler

  • 160’tan Fazla Mermi Topla – Hiçbir kız birbirine benzemez! Yol boyunca topladığınız Mermileri tanıyın, hepsi orijinal sanat eserleri ve karakter tasarımları içeriyor ve mükemmel takımı kurun. Avantajınız için birlikte çalışmalarını sağlamak için çok çeşitli öğeleri ve mermileri toplayın! Common’dan Legendary’ye, Aktif’ten Pasif’e, her bir eşya kendi yolunda sizin için faydalı olacaktır.
  • Karakterini seç – Akari, Hikaru veya Sumire olarak oynayın! Her biri farklı özelliklerle gelir ve oyun tarzınıza göre size avantaj sağlayabilir. İstikrarlı bir oyun stili mi yoksa düşmanlarınızı teknik kombinasyonlarla alt etmeyi mi tercih edersiniz? Süper Bullet Break herkese göre bir karakteri vardır.
  • Yedi Eşsiz Oyun Haritası – Seasons of Love’dan The Aquarhythm Deep ve Phoenix Gunner’a kadar, 7 oyun haritasının her biri flört simülasyonlarından ritim oyunlarına ve zindan tarayıcılarına kadar klasik oyun türlerinden ilham almıştır.
  • Mikro İşlemler Olmadan GachaSüper Bullet Break klasik gacha oyunlarından ilham alıyor ancak mikro dönüşümleri bunun dışında tutuyor! Mağazadan oyun içi para birimiyle öğeler satın alın, onları savaş ödülü olarak alın veya destenizi geliştirmek için haritanın etrafına dağılmış hazine sandıklarında bulun! Süper Bullet Break sonuçta tamamen strateji ile ilgili… ve biraz da şans. Karakteriniz başlangıç ​​destenizi belirlerken, kartuşları değiştirme, öğeleri bulma ve Bullets’ı keşfetme riskini almak artık size kalmış. Her tekrarda stratejinizi geliştirin!

Aşağıdaki duyuru fragmanını izleyin. Galerideki ilk ekran görüntülerini görüntüleyin.

See also  PS5 Hisse Senedi: PlayStation 5 Nereden Satın Alınır ve Nisan 2022'de Ne Zaman