Fortnite Dünyayı Kurtar, 2022’de hala satın almaya değer mi?

Fortnite Dünyayı Kurtar, insanlar oyunu duyduğunda akla gelen ilk şey değil. Daha sonra gelmesine rağmen Battle Royale modu orijinal unvanını gölgede bıraktı. Bu, Save the World’ün 2022’de hala satın almaya değer olup olmadığı sorusunu akla getiriyor.

Hayranlar, 39.99 dolara mal olan PvE yerine ücretsiz Battle Royale modunu oynamayı tercih ediyor. Ancak Save the World’ün bu kadar popüler olmamasının tek nedeni maliyeti değil. 2022’de PvE’nin neden oynamaya değmeyeceğinin cevabı, oyunun yıllar içindeki evriminde yatıyor.

Oyuna bağlanmak için oyuncuların düzenli olarak yeni içeriğe ihtiyacı vardır. Sunacak yeni bir şeyi yoksa kimse oyun oynamayı sevmez. Ne yazık ki, Fortnite 2022’de Dünyayı Kurtar, bayat ve tekrarlayıcı hale geldi.

Fortnite Dünyayı Kurtar, 2022'de hala satın almaya değer mi? Fortnite Dünyayı Kurtar, insanlar oyunu duyduğunda akla gelen ilk şey değil. Daha sonra gelmesine rağmen Battle Royale modu orijinal unvanını gölgede bıraktı. Bu, Save the World'ün 2022'de hala satın almaya değer olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. - esenlerbocekilaclama

Fortnite Save the World’ün 2022’de sunacak yeni bir şeyi yok

Dünyayı Kurtar, Epic’in sunduğu tek Fortnite oyunuyken, birkaç oyuncu yeni bir deneyim için onu satın aldı. Aylar sonra Battle Royale modu çıktığında oyuncular daha iyi ve ücretsiz bir alternatif buldu.

Günler geçtikçe, geliştiriciler yeni projelerini eskisinden daha çok beğenmiş gibi görünmeye başladı. Yeni ve heyecan verici görünümler, daha iyi bir hikaye ve düzenli sezon güncellemeleri vardı. Öte yandan Save the World’de de güncellemeler vardı, ancak hiçbiri Battle Royale kadar iyi değildi.

2022’ye gelindiğinde, bir zamanlar Dünyayı Kurtar’ı oynamış ve oyuna geri dönen herhangi bir oyuncu, oyunun hemen hemen aynı olduğunu anlayacaktır. Yeni flora ve fauna olabilir, ancak misyon ve hedefler hala aynı.

@FortniteStatus RIP: Dünyayı kurtar 2017-2022, şimdi keşif sekmesinde unutulmaya mahkum, eski fortnite’ı özlüyorum.

@FortniteStatus RIP: Dünyayı kurtar 2017-2022, şimdi keşif sekmesinde unutulmaya mahkum, eski fortnite’ı özlüyorum. https://t.co/t7wyf367J4

Beş yıl öncekiyle aynı olan bir oyun için 39,99 $ ödemek, 2022’de oldukça kötü bir yatırım.

See also  Fortnite Creator, Oyuncuların Oyunda XP'leri Sömürmesine İzin Veren İnanılmaz Bir Aksaklık Buldu

Fortnite Save the World’ün 2022’de daha iyi olacağına dair umutlar var mı?

Fortnite Battle Royale, Bölüm 3 geldikten sonra oyuncu açısından zirvede. Tamamen yeni inşasız mod, Battle Royale oyununun bir zamanlar kaybettiği izleyiciyi yeniden canlandırmaya da yardımcı oldu. Doğal olarak Epic Games, Battle Royale’ı güncel tutmaya kendini adamıştır.

Sevgili EpicGames @DonaldMustard ,

Dünyayı Kurtar’ın 2018’de ücretsiz olacağını söylemiştiniz. 2022 YILI VE BEN HALA DÜNYAYI KURTARMADIM. MUTLAK FRICK NE OLUYOR MEHNNNNN

Samimi olarak,
fakie

#Fortnite
Not: Peacemaker You Nerdz’i ekleyin

Sevgili EpicGames @DonaldMustard ,Dünyayı Kurtar’ın 2018’de ücretsiz olacağını söylemiştiniz. EVET 2022 VE BEN HALA DÜNYAYI KURTARMADIM. MUTLAK FRICK NE OLDU? MEHNNNNSaygılarımızla, Fakiee#Fortnite Not: Peacemaker You Nerdz’i ekleyin

2022’de Dünyayı Kurtar’a yatırım yapmak kötü bir karar olduğundan, oyuncular 39.99 doları daha iyi bir şey için kullanabilirler. Geliştiricilerin başlık için orijinal bir şey düşünmediği sürece, yalnızca küçük değişiklikler alacaktır. Bunun yerine oyuncular, çok çeşitli heyecan verici görünümler ve kozmetikler elde etmek için Battle Pass Mürettebat Paketi’ni satın alabilir.