Kingdom Hearts Missing-Link Açıklandı – Yeni KH Mobil Oyunu

Hikayedeki gevşek uçları birbirine bağlayan yeni bir mobil oyun geliyor. Kingdom Hearts Missing-Link az önce duyuruldu.

Kingdom Hearts 20. Yıldönümü Kutlamalarından Kingdom Hearts Kayıp Bağlantı Duyuru Fragmanı

Kingdom Hearts Missing-Link adlı yepyeni bir mobil oyun iOS ve Android cihazlara geliyor. Kingdom Hearts’ın hikayesinde çeşitli arsa noktalarını birbirine bağlayan ve gevşek uçları birbirine bağlayan bir oyun olması gerekiyordu. Bu sefer, bu yeni mobil oyunda ışığı ve karanlığı temsil eden yepyeni karakterler olarak oynamaya başlıyoruz. Aynı zamanda tanıdık Heartless rakipler ve yeni savaş alanları da içeriyor. Umarım fragmanda birbirinden farklı karakterlerin ortaya çıkması, oyundaki kendi karakterlerimizi özelleştirebileceğimiz anlamına gelir. Aksi takdirde, farklı karakterler arasında geçiş yapabileceğimiz başka bir Kingdom Hearts oyunu almak güzel olurdu.

Bu oyun, 3D aksiyon dövüş oyununun PS2 dönemine benzer geleneksel Kingdom Hearts oyunlarına daha çok benziyor. Oyuncular ayrıca, oyuncuların güçlerini ve sihirlerini aldıkları görünen Smash Brawls tarzı kupaları toplayabiliyor gibi görünüyor. Oyun aynı zamanda portre modunda da oynanabilir gibi görünüyor, bu da taşıtların bu oyunu okula veya işe giderken oynamasına izin veriyor. Square Enix, oyun tam özellik gibi göründüğü için geri adım atmış gibi görünmüyordu. Umarım, mikro dönüşümlerle dolu olmaz.

Kingdom Hearts Eksik Bağlantı

Kingdom Hearts Missing-Link, bu 2022’de belirli test pazarlarında kapalı bir beta testine tabi tutulacak. Kısa bir sorumluluk reddi beyanı, ancak Square Enix bu oyunu mobil cihazlar için duyursa da, ekip oyunun çıkacağını açıkça söylemedi. ya iOS ya da Android. Ama oyunun büyük ihtimalle çıkacağı yer orası.

Kingdom Hearts, Kingdom Hearts 4, Kingdom Hearts 4 Duyuruldu, Kingdom Hearts 4 Çıkış Tarihi, Sora, Sora Yeni Görünüm, Sora Yeni Görünüm

See also  Error 0x800c0005 when playing media on Xbox App on Console or PC