Roblox ve Sony, 24kGoldn sanal konserini duyurdu

GamesBeat Summit 2022, 26-28 Nisan’da oyun liderlerine yönelik en büyük etkinliğiyle geri dönüyor. Burada yerinizi ayırtın!


Roblox ve Sony, müzik sanatçısı 24kGoldn’ın kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için platform içinde sanal bir konser vereceğini duyurdu.

Bu, markaların ve müzik sanatçılarının günde 55 milyondan fazla insanı çeken Roblox platformuna çekildiğine dair bir işaret daha. Ve Roblox, hayranlar için bir metaverse sağlama misyonunun bir parçası olarak oyunların ötesinde daha geniş eğlenceye genişlemek istiyor. Roblox, aşağıdaki gibi romanlarda olduğu gibi, hepsi birbirine bağlı sanal dünyaların evreni olan metaverse için oldukça iyi bir yarışmacıdır. Kar Kazası ve Hazır Oyuncu Bir.

24kGoldn El Dorado Konser Deneyimi, 25 Mart Cuma günü Pasifik saatiyle 16:00’da Roblox’ta gerçekleşecek.

Yüksek kaliteli deneyimi öne çıkaran 24kGoldn, hit single’larıyla tanınan farklı türler arası sanatçı Mod ve Valentino ve 2021 ilk albümü Altınyeni single’ının ilk halka açık performansını gerçekleştirecek, Kafamın içinde, artı Mod ve diğer isabetler Altın.

24kGoldn El Dorado Konser Deneyimi, 24kGoldn’un memleketi San Francisco ve El Dorado’nun karışımından esinlenilen “San Dorado” şehrini kurtarmak için bir savaşta 24kGoldn’ı kendisinin kötü bir versiyonuna karşı koyan tam bir hikayeyi de içerecek. altından.

Konser sırasında 24kGoldn hayranlarını büyümüş şehirde gezdirecek, yeniden tasarlanan ikonik mekanlarda performans gösterecek ve her şarkıya yaratıcı bir fon sağlayacak.

Roblox ve Sony, 24kGoldn sanal konserini duyurdu GamesBeat Summit 2022, 26-28 Nisan'da oyun liderlerine yönelik en büyük etkinliğiyle geri dönüyor. Burada yerinizi ayırtın! - esenlerbocekilaclama
24kGoldn, 25 Mart’ta Roblox’ta sanal bir konser veriyor.

24kGoldn yaptığı açıklamada, “Roblox’ta büyüdüm ve hayatım boyunca büyük bir hayranı oldum” dedi. “Bu sanal konseri hayata geçirmek için tüm deneyimin bir parçası olmak inanılmazdı. Hikayeyi ortaya çıkarmaktan ve memleketimi verch (sanal ürün) tasarlamaya dönüştürmekten, hayranlarıma benzersiz bir deneyim yaşatmak istedim.”

24kGoldn ile ilgili temalı mücadeleleri içeren konser öncesi görevler bugünden itibaren mevcut. Hayranlar, 24kGoldn El Dorado Konser Deneyiminde ödüller için kullanılabilecek rozetleri toplayabilecekleri ve 24kGoldn’un benzersiz verch öğelerini elde edebilecekleri popüler Roblox deneyimlerine portallar aracılığıyla bu görevlere erişebilir. Her gün iki portal daha açılacak. Tüm rozetleri toplayan ve Konser Deneyimine katılan hayranlar, ilk performansın ardından sınırlı sayıda özel bir ifadenin kilidini açabilecekler.

See also  Roblox Must Face Minor’s Lawsuit Over Deleted Avatar Clothing

“Golden’ın yaratıcı vizyonunu büyüdüğü Roblox’a genişletmek için ne kadar tutkulu olduğunu görmek çok heyecan vericiydi. Roblox, sanatçılar için oyunu değiştiriyor, kendilerini başka hiçbir platformda yapamayacakları şekilde ifade etme özgürlüğü veriyor ve onları gerçek dünyada asla göremeyecek milyonlarca hayranla bağlantı kurmalarına izin veriyor! ” Roblox’ta başkan yardımcısı ve küresel müzik başkanı Jon Vlassopulos yaptığı açıklamada.

24kGoldn El Dorado Konser Deneyimi, önde gelen bir profesyonel oyun yayıncısı olan GameFam ile işbirliği içinde oluşturuldu. Deneyim bugün Ultimate Driving, Twilight Daycare, All Star Tower Defense, Build to Survive, Robeats, Military Tycoon, Car Dealership Tycoon, Build a Boat to Survive ve Tower of Misery’de gerçekleşen konser öncesi görevlerle açılıyor. Konser, 27 Mart Pazar günü Pasifik saatiyle 23:00’te yayınlanan son gösteri ile hafta sonundan sonra her saat başı yeniden yayınlanacak.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.