Cyberpunk 2077 Şu Anda PS4’te Olabilecek En Ucuz Ürün

Cyberpunk 2077'nin kahramanı omzunun üzerinden bakıyor.

resim: CD Projekt Kırmızı

Şu anda konsol kopyalarında bir yangın satışı var Siberpunk 2077 Best Buy’da. Tüm yaygara hakkında ne olduğunu görmek için dikkatli bir şekilde bekliyorsanız, şimdi şansınız.

gelen bilimkurgu destanı yapanlar cadı 3 PS4 ve Xbox One’da sadece 5$’a gidiyor elektronik mağazasında, yeni nesil PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ücretsiz yükseltmeler ile. Satış, 8 Nisan ET 1:00’de sona erecek ve bu noktada fiyat normal 30$’a geri dönecek. Bu pazarlık kutusu oranı benim aramayı sevdiğim şey Marş bölge. BioWare’in talihsiz canlı hizmet ganimet atıcısı bir felakettiama şimdi bile bir Big Mac fiyatı için takdir edilecek çok şey var.

Siberpunk 2077 lansman sırasında hiçbir yerde o kadar kötü değildi, ancak yine de adil payına sahipti büyük sorunlar, özellikle konsolda. 2020 rol yapma oyunu, PS4 ve Xbox One’da tonlarca hata ve grafik sorunu yaşadı ve bazı durumlarda düpedüz çirkin görünüyordu. O zamandan bu yana işler görsel cephede biraz gelişti ve oyun çok daha istikrarlı, kesinlikle 5 doları haklı çıkarmak için yeterli.

Daha fazla oku: Siberpunk 2077 İlk Güzel Gününü Yaşıyor

Geliştirici CD Projekt Red çıktı Şubat ayında büyük bir yama bu aynı zamanda fütüristik şehrinin hissini geliştirmek ve RPG ilerlemesini daha tatmin edici hale getirmek için oyunun temel sistemlerinin çoğunu elden geçirdi. Yama da güncellendi Siberpunk 2077 yeni nesil konsollar için ve şimdi PS5’te oynarken, piyasaya çıktığımdan çok daha iyi vakit geçiriyorum. CDPR de söz verdi gelecekte yeni DLC içeriği.

İndirim, Best Buy’ın şu anki bahar video oyunu satışının bir parçası. Hala ilgilenmiyorsanız Siberpunk 2077, ya da zaten sahipseniz, şu anda devam eden bir sürü başka satış da var. GameStop ve Amazon şu anda iki tane satın al, bir dizi yeni oyunda bir ücretsiz fırsat elde et. Elden Yüzük, Ghostwire: Tokyove Cennetin Yabancısı: Final Fantasy Origin.

See also  Wired reviews the USC spring game and notes how it worked