Fortnite Görünüşe Göre Yeni Wolverine Derisini Taklit Ediyor

Fortnite Görünüşe göre yakında Marvel’in sevilen karakteri Wolverine’e dayanan yeni bir görünüm ekleyecek. Epic’in popüler battle royale oyununun 2. Bölümünde Wolverine, Fortnite bir avuç farklı deriyle. Uzun zamandır X-Men kahramanının sadece mavi, sarı ve kahverengi ve sarı kıyafetlerine göre modellenmiş cilt varyantları yoktu, aynı zamanda onu beyaz bir kolsuz bluz giyen başka bir versiyonu da vardı. Şimdi, eğer yeni Fortnite Bu yılın sonlarında çıkacak olan çizgi roman bir gösterge, yakında yeni bir Wolverine kıyafeti alabileceğimizin göstergesi.

Marvel bu hafta yeni bir çizgi roman yayınlayacağını duyurdu. Fortnite X Marvel: Sıfır Savaş dünyayla kesişen bir hikayede yer alan Marvel evreninden bir dizi karakter görecek. Fortnite. Bu seriyi duyururken Marvel, piyasaya sürülecek olan çizgi romanın iki kapağını gösterdi. Bu kapaklardan biri Wolverine’i içeriyordu, ancak Wolvie’nin bu sanatta spor yaptığı görünüm biraz farklıydı. Özellikle, Wolverine’in görünüşü, yıllar boyunca çeşitli çizgi romanlarda oynadığı bir alter ego olan Patch’e benziyordu. Bunu akılda tutarak, görünüşe göre Wolverine’in bir Patch versiyonu gelebilir. Fortnite gelecekte bir noktada.

Wolverine için yeni bir Yama görünümü eklenmesinin mantıklı olmasının bir nedeni, Wolverine’in karakterinin bu versiyonunun aslında geçen hafta yeni bir çizgi roman yayınına başlamasıdır. Bunu Patch’in bir şekilde dahil olabileceği gerçeğiyle birleştirirken sıfır savaşbu karakter cildinin gelmesi mümkün görünüyor Fortnite. Bunun doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek, ancak büyük ölçüde oyunda olabilir.

Wolverine’in bir noktada bir Patch görünümü alması hakkında ne düşünürdünüz? Fortnite? Bu, kendiniz için polise bakmak isteyeceğiniz bir kıyafet mi? Yorumlarda bana bildirin ya da bana Twitter’da bir mesaj gönderebilirsiniz. @MooreMan12.

See also  Exciting Fortnite Season 3 battle pass skins leak, release date and price