PS5 Lansman Başlığı Yakında PC’de Çıkabilir

2020’nin sonlarında en yeni Sony konsoluyla birlikte piyasaya sürülen bir PlayStation 5 oyunu yakında PC’ye gidebilir. Son yıllarda Sony, PC’deki varlığını büyük ölçüde genişletti ve aşağıdaki gibi başlıklar taşıdı: Günler Geçti, savaş tanrısıve Ufuk Sıfır Şafak platforma. İleriye dönük olarak, Sony bu sürümlerle yavaşlamayı planlamadığını açıkça belirtti ve yakın tarihli bir güncelleme sayesinde, artık hangi oyunun taşınacağını bilebiliriz gibi görünüyor.

Reddit tarafından fark edildi, öyle görünüyor ki bir SteamDB listesi Sackboy: Büyük Bir Macera Geçtiğimiz birkaç gün içinde PlayStation tarafından güncellendi. Bu güncellemenin doğası belirsiz olsa da, sayfadaki bu yeni gelişme, yakın gelecekte PC’de bir sürüme işaret edebilir gibi görünüyor. Sackboy: Büyük Bir Macera Sony’nin LittleBigPlanet serisinin 2020’de PS5 ile birlikte piyasaya sürülen en son oyunuydu. Sony, PS5’e gelmenin yanı sıra oyunu PS4’te de yayınladı. Şu anda oyunu PC’ye getirme planları açıklanmadı, ancak oyunun Steam sayfasının değiştirilmiş olması, bu cephede yeni bilgilerin yakında ortaya çıkabileceği anlamına gelebilir.

Özellikle bu SteamDB sayfasının bu listeden şu şekilde bahsetmediğini belirtmekte fayda var. Sackboy: Büyük Bir Macera adına. Bunun yerine, başlığa “Çelik PC” kod adı verildi; çuval. Bununla birlikte, geçen yılın sonlarında PlayStation hayranları, Nvidia’ya bağlı büyük bir sızıntının sağladığı bazı yardımlar sayesinde bu sayfanın görünüşte platform oluşturma başlığıyla ilişkili olduğu sonucuna vardı. Hala “Steel PC”nin tamamen başka bir oyunla ilişkili olma şansı varken, eğer bu gerçekten böyleyse Sackboy: Büyük Bir Macera, Sony kesinlikle listeleme ile perde arkasında bazı şeyler yapıyor. O zamana kadar, güvende olmak için tüm bu durumu bir tuz tanesi ile alın.

görmek isteyen biri misin Sackboy: Büyük Bir Macera PC’ye mi geldin yoksa oyunu kendin için PS5 veya PS4’te oynadın mı? Bu durumla ilgili düşüncelerinizi yorumlarda benimle paylaşın ya da Twitter’da şu adresten ulaşabilirsiniz. @MooreMan12.

See also  How to download and what’s new