Game Infarcer: Zendaya Fortnite X Euphoria Crossover’da Geri Dönüyor

Bugün bir basın açıklamasıyla duyurulan Epic Games, yayın hizmetinin bir dizi özel teklifini tanıtmak için HBO Max ile ortaklık kuruyor – ilki, interneti kasıp kavuran hayali lise draması. Resmi Fortnite X öfori crossover etkinliği, battle royale’e açılabilir ifadeler, silah kaplamaları ve tabii ki özel battle pass görünümleri dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici özellikler getirmeyi vaat ediyor. Sorunlu genç Rue Bennett rolünü yeniden canlandıran Zendaya, geçen yılki MJ olarak çıkışından sadece aylar sonra Fortnite eşya mağazasına geri döndü. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Etkinlik.

Öne çıkan görünüm, oyunun premium para birimi olan 2.800 V-Bucks ile satın alınabilir ve Rue’nun ikonik dağınık görünümüne sahiptir. Oyuncular, oyun içi zorlukları tamamlayarak, kahramanın dizinin ilk sezonundan beri yıkanmamış bordo kapüşonlusu ile avatarını yükseltebilirler. Son olarak, Müdür Hayes’in kesinlikle el koyacağı yırtık bir sırt çantası olan Bennett’s Back Bling ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Kreatif Direktör Donald Mustard, “Oyunumuzda Euphoria dünyasına gerçekten hayat vermek istedik” diyor. Yeni harita konumları Moonlight Rollerway ve East Highland Lisesi hakkında konuşan Mustard, “Bir numaralı önceliğimiz, bu yerlerin gösterinin hayranları için otantik hissetmesini sağlamaktı. ayrıca bu gençlerin gerçek hayattaki gençlere hiç benzememesini sağlamak istedi. Hayır, bunlar tamamen olgunlaşmış, yaşlanan yetişkinler. Ne de olsa bu Euphoria.”

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, dizinin Amerikan eğitimi tasvirinin gerçeğe uygun olup olmadığını hala tartışırken, kesin olan bir şey var: Fortnite X Euphoria çapraz etkinliği önümüzdeki hafta başladığında derse geç kalmak istemezsiniz!

See also  How to level up quickly this season