FIFA Mobile 22 Fener Festivali Rehberi

sırasında yaşanan tüm olaylar arasında Şampiyonlar Ligi etkinliğiEA, Lantern Festival etkinliğini ilk kez tanıtıyor! sırasında hilal altında fenerlerinizi aydınlatın. FIFA Mobil 22 Fener Festivali. Ramazan ayının ilk bölgesel etkinliği olacağını düşündüğümüz etkinlik, herkes için küresel bir etkinlik haline geldi. Ödülleri talep etmek için günlük olarak giriş yapın, Takas yoluyla Oyuncu talep edin ve Fener Paketlerine dikkat edin!

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinlik Açıklaması

  • Etkinlik Süresi: 31 Mart – 5 Mayıs (35 gün)

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinlik Akışı

Mağaza Teklifleri

Fener Festivali bir Mağaza etkinliğikullandığın yer Nisan Günlük Puanlar itibaren Nisan Günlük Ücretsiz Teklif etkinlik boyunca ilerlemek için. bu Her 21 saatte bir yenileme teklifi kadar talep edilebilir ve Etkinlik boyunca 30 kez. Evet, tüm ihtişamıyla mağazada!

FIFA Mobile 22 Fener Festivali
Lantern Festival Mağazası Teklifleri (Elektronik Sanatlarla Görüntü)

31 Mart’tan başlayarak 5 Mayıs’a kadar giriş yapabilir ve bir Nisan Günlük Puanı ve oyun içi kaynaklar olabilecek bir temel öğe içeren ücretsiz bir Günlük Paket alabilirsiniz. Madeni Paralar, Beceri artışı, Gümüş oyuncular, veya Fener Noktası. Bunu 35 gün boyunca 30 defaya kadar yapabilirsiniz. Bu nedenle, Nisan Günlük Ücretsiz Teklif garantili alacaksınız Nisan Günlük Nokta.

Bu Nisan Günlük Puanlarını toplamda 8 Fener Festivali Teklifleri. Hepsi Lantern Special 1, 2, 3 gibi numaralandırılmıştır, baştan sona koşarlar, Sırayla açılırlar, bu nedenle bir tür Zincir Paketi gibidir ve her biri belirli sayıda Nisan Günlük Puanı gerektirir. Ödüller ve gereksinimler için aşağıdaki tabloya göz atın:

See also  PlayStation Shutting Down Popular PS4 Game This Year
Dönüm noktasıKilidi Açma GereksinimiÖdül
1.günHiçbiriElit Jetonları Derecelendir
3 gün1. Gün Teklifini Talep EdinKaynaklar
5. Gün3. Gün Teklifini Talep EdinZafer Turu İfadesi
7. Gün5. Gün Teklifini Talep EdinFener Noktası ve Logosu
12. Gün7. Gün Teklifini Talep EdinGüneş ve Ay Kiti
21. Gün12. Gün Teklifini Talep Edin88 OVR GK Uğurcan Çakır
27. Gün21. Gün Teklifini Talep Edin100 Eğitim Transfer Öğesi
30. Gün27. Gün Teklifini Talep Edin90 GEN LM Sadio Mané

Şimdi bunun kurulum şekli, tüm ödülleri o belirli programda oynamak ücretsizdir çünkü bu sadece ücretsiz bir zincir paketi teklifidir. Şimdi devam etmek ve programın öncesinde talepte bulunmak veya kaçırılan günleri telafi etmek istiyorsanız, Mücevher paketleri mevcut. Ancak Mücevherleri gereksiz yere harcamaktan kaçının.

Fener Teklifleri

7 Nisan’dan itibaren, Fener Teklifi şimdi açılıyor, ticaret yapacağınız yer burası Fener Noktaları iddianız, günlük dönüm noktası ödülünün kilidinin açıldığı günle aynıdır. Artık daha fazla Fener Puanı kazanacak kadar şanslı olabilirsiniz. Günlük Ücretsiz Teklif çünkü bunlar orada ortaya çıkıyor.

garantili Fener Noktası Kilometre Taşlarından talep edilebilir ve bunlar Olası Ödül Nisan Günlük Ücretsiz Teklifinde. Bu teklifler, Lantern Festivali Oyuncuları, daha fazla Lantern teklifi ve diğer oyun içi kaynakları verebilir. Fener Teklifinde bu Fener Puanlarını kullanarak talepte bulunun. Fener Festivali Oyuncuları. Başka bir Lantern Point alma şansı var ve yeni İfade bu Tekliften de!

Takas

Fener Festivali etkinliği sadece iki yerde bulunur; Mağaza ve takaslar bu kadar. Üç farklı Borsa var. Fener Festivali Oyuncularını ve diğer Oyuncuları takas ederek daha harika Oyuncular için takas edin. 93 GEN LM Sadio Mané Premium sürüm!

FIFA Mobile 22 Fener Festivali
Fener Festivali Değişimleri (Elektronik Sanatlar Yoluyla Görüntü)

Borsalar ticaretten farklıdır 75-85 GEN Oyuncular için 88 GEN Fener Festivali Oyuncusu. Üç Fener Festivali oyuncusu, 20 Elitve bir 90 dereceli usta bir ile değiştirilebilir 92 GEN ST Cédric Bakambu. Yatırım yapmadan önce piyasadaki fiyatlarını kontrol edin, sadece oyuncuları talep ettiğiniz için büyük bir kayba uğramadığınızdan emin olun.

See also  PS5/PS4/XSX/XOne/PC Önizlemesi - 'Gundam Evolution' - WorthPlaying.com

Nihai değişim şunları içerir: 93 GEN LM Sadio Mané hangi büyük gerektirir 20 elit, bir usta, dört Fener Festivali Oyuncusuve ayrıca 90 GEN LM Sadio Mané30. günde mağaza tekliflerinden ücretsiz olarak elde ettiğiniz , 30. günde taşları kullanırsanız, onu erken kapabilirsiniz, ancak onu satın alan insanlarla pazarda çok değerli olmadığı sürece mücevherleri boşa harcamış olursunuz.

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinlik Para Birimleri

Nisan Günlük Nokta

  • onları şuradan talep et Nisan Ücretsiz Teklifi
  • bunları kullanın Mağaza

Fener Noktası

  • onları şuradan talep et Nisan Ücretsiz Teklifi, kilometre taşlarıve Fener Teklifi
  • üzerinde kullanın Fener Teklifi

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinliği İpuçları ve Püf Noktaları

FIFA Mobile 22’nin ilk etkinliklerinden biri olan Fener Festivali, çok çok temel ve doyurucu bir etkinlik. Uygun bir etkinlik bile değil, beş haftalık bir günlük mağaza teklifi. İşte etkinlikten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ek ipuçlarımız ve püf noktalarımız.

Şimdi etkinlik için ipuçları. Günlük tekliflerinizi talep etmeyi unutmayın. Bu kadar. Etkinlik için tek ipucu. Lantern the Festival oyuncularını talep etmek için zaman zaman Lantern teklifleri için April Daily Point’i kullanın ve karşılığında bunları takaslarda değiştirebilirsiniz.

Takas

Daha önce de belirtildiği gibi, herhangi bir takas yapmadan önce, pazarda alacağınız oyuncuların değerlerini kontrol edin. Satın alma emri yoksa, yatırımınız boşa gidebilir. Şimdi büyük baba Spotlight Player’a geliyor 93 GEN LM Sadio Mané.

Mané’nin 90 puanlı versiyonunu erken kapmak için Mücevherlerinizi kullanmayı düşünmeyin çünkü Mané 30. Günde pratik olarak ücretsiz oynanabilir hale gelir ve öncesinde 93 versiyonunun çok fazla satın alma siparişi olmazdı. Yalnızca o günden önce üzerinde satın alma emirleri görürseniz geçerli bir seçenektir. Borsaya geliyorsun, ihtiyacın var

  • 90 GEN Fener Festivali LM Sadio Mané
  • 4 Herhangi Fener Festivali oyuncular
  • 90+ GEN Herhangi bir Oyuncu
  • 20 80+ GEN oyuncular
See also  İngiltere listeleri: PS5 şimdi N64 ve Xbox Series X|S'in GameCube ömür boyu satışlarından daha fazla sattı

Artık dört Festival Oyuncusu, aynı oyuncularla birden fazla takas yapabilirsiniz, çünkü bunlar KKG değil takastır. garantili bir tane alacaksın 88 OVR GK Uğurcan Çakır günlük tekliflerden ve üç kısa olacak. Diğer üçünü ek Lantern Point tekliflerinden, Lantern oyuncu değişimlerinden veya sadece pazardan alabilmeniz gerekir. Yine de bir grup elit ve ustaya ihtiyacınız olacağını unutmayın ve envanteriniz boşsa işler biraz zorlaşabilir.

FIFA Mobile 22 Fener Festivali
Sadio Mane Değişimi (Elektronik Sanatlar Yoluyla Görüntü)

Eğer 90 GEN Sadio Mané sadece bir ay boyunca etkinlik boyunca oynamak ücretsizdir ve ustalarda ve elitlerde yaklaşık 3-3,5 milyon jeton olmasını bekleyebilirsiniz. bu şu anlama geliyor 93 Sadio Mané GEN nispeten ucuz bir yükseltmedir. Tamamen size kalmış ve oynamakta özgür ve muhtemelen herkesin sahip olacağı bir oyuncu.

93 GEN LM Sadio Mané oynaması ücretsiz ve nispeten ucuz bir teklif için

Gerçekten de öyle, yeter ki 35 günün 30’unu oynuyorsunuz ve her gün puanlarınızı talep etmeyi unutmayın. Ayrıca, oynaması ücretsiz olmasının piyasadaki değerini de önemli ölçüde artıracağını unutmayın!

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinliği Oyuncuları

FIFA Mobil Fener Festivali Oyuncuları
Electronic Arts aracılığıyla görüntü

Kısaca Fener Festivali Etkinliği bu kadar. Çok basit olduğu için söylenecek başka bir şey yok. Fener Festivali etkinliğinin Ramazan ayının ilk bölgesel etkinliği olarak nasıl düzenlenebileceğini ve bunun sonucunda hayal kırıklığı yaratan bir mağaza etkinliğine dönüşebileceğini düşünmek biraz hayal kırıklığı yaratsa da. Beş haftalık bir mağaza teklifi, o kadar! Fener Festivali, hepsi bu.

Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin, herkese cevap vereceğimden emin olacağım. Umarım bu FIFA Mobile 22 Fener Festivali Etkinlik Rehberini faydalı bulursunuz.

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan, ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.

FIFA Mobile 22 Fener Festivali Rehberi sırasında yaşanan tüm olaylar arasında Şampiyonlar Ligi etkinliğiEA, Lantern Festival etkinliğini ilk kez tanıtıyor! sırasında hilal altında fenerlerinizi aydınlatın. FIFA Mobil 22 Fener Festivali. Ramazan ayının ilk bölgesel etkinliği olacağını düşündüğümüz etkinlik, herkes için küresel bir etkinlik haline geldi. Ödülleri talep etmek için günlük olarak giriş yapın, Takas yoluyla Oyuncu talep edin ve Fener Paketlerine dikkat edin! - esenlerbocekilaclama