Fortnite görünüşe göre doğrudan Apex Legends’ın oyun kitabından başka bir özellik ekliyor

Birbirinden özellikler alan en iyi battle royale oyunları olan atlı karıncaya, son sızıntılara göre Fortnite’ın doğrudan Apex Legends’tan bir özellik eklediği bildiriliyor.

Warzone, Apex Legends ve Fortnite arasında, her biri rekabetlerinden çeşitli özellikler aldı ve hepsi piyasadaki bir numaralı battle royale olmak için çalışıyor.

Son zamanlarda, Warzone’un Apex Legends’ta bulunanlar gibi ‘Yeniden Konuşlandırma Balonları’ içerdiğini ve oyunculara Caldera ve Rebirth Island’da daha fazla hareket kabiliyeti sağladığını gördük.

Şimdi, görünüşe göre, Fortnite’ın, Bölüm 3, Sezon 2’nin başında binanın geçici olarak kaldırılmasının büyük başarısını takiben, popüler bir Apex Legends özelliğini tekrar yakalama zamanı geldi.

Fortnite IO
Epik Oyunlar

Fortnite binayı geçici olarak kaldırdı ve oyuncular buna bayılıyor.

popüler göre Fortnite sızıntısı HYPEXFortnite, Apex Legends’daki Mobile Respawn Beacon’a benzer bir “dağıtılabilir yeniden başlatma öğesi” oluşturmaya çalışıyor.

Fortnite’daki Reboot Van, oyuna ilk olarak lansmanında Respawn Beacons’ı içeren Apex Legends’ın başarısından sonra eklendi ve Apex deneyiminden keyif alan oyun oyuncuları tarafından büyük beğeni topladı.

Çok geçmeden Apex, Mobile Respawn Beacons’ı tanıttı ve Fortnite sonunda bir sonraki takıma bakıyor gibi görünüyor ve oyuncuların adanın etrafında bulunan normal Reboot Vans’lardan birine gitmek zorunda kalmadan elenen takım arkadaşlarını canlandırmasına izin veriyor.

HYPEX ayrıca geliştiricilerin Epic Games’in Bölüm 3’ün 1. Sezonunda “yeniden başlatılan minibüslere altın yatırmak için bir özellik üzerinde çalıştığını” da ekledi, bu nedenle Reboot Vans’ı en iyi şekilde kullanma konusunda seçeneklerini değerlendiriyor olabilirler. .

See also  New Fortnite Dance Suit May Shed Light On Copyright Limits

Fortnite’a gerçekten konuşlandırılabilir bir yeniden başlatma öğesi getirip getirmedikleri henüz belli değil, ancak yaparlarsa, bir Yeniden Başlatma Vanına ulaşmakta zorlanan oyuncular için oyunu biraz daha eğlenceli hale getirebilir.

Reboot Van, genellikle Respawn Beacons ile Apex’ten alınan fikirlerden biri olarak gündeme getirilir. Bu, bugünlerde hemen hemen her çok oyunculu oyunda yaygın olarak benimsenen ping sistemine ektir.