Hellblade 2 Geliştiricisi, Xbox Devamının Kalitesinin “Çatıdan Geçiyor” Olduğunu Söyledi

Gelecek devam filminin arkasındaki Ninja Teorisindeki geliştiricilerden biri cehennem bıçağı (resmen başlıklı Senua’nın Efsanesi: Hellblade 2) başlığın genel kalitesini övdü. İlk olarak 2019’da ortaya çıkan Ninja Teorisi, uzun süredir çalışıyor. Cehennem Kılıcı 2 epey bir süredir. Ve hala oyunun çoğunun mağazada olacağını görmesek de, proje üzerinde çalışanlardan oldukça etkileyici olması gerektiğini duymaya devam ediyoruz.

İspanyol yayını Vandal ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, bir savaş tasarımcısı olan Juan Fernández, Cehennem Kılıcı 2, oyunun mağazada ne olacağı hakkında biraz daha konuştuk. Genel olarak oyun hakkında fazla bir şey söyleyemese de Fernández, stüdyonun geliştirme ekibi büyüdükçe Ninja Theory’nin yapabileceklerinden sürekli olarak etkilendiğini söyledi.

Fernández, “Daha azıyla daha fazlasını yapma çıtasını yükseltiyoruz.” Cehennem Kılıcı 2. “İlkinden daha fazla insanız cehennem bıçağı ama benzer oyunlara kıyasla arkadaki takıma karşı verdiğimiz kalite, bence çatıdan geçiyor.”

Fernández ayrıca savaşın özellikle savaş alanında nasıl işleyeceği hakkında daha fazla konuşmaya devam etti. cehennem bıçağı devamı, çünkü bu onun uzmanlık alanı. Orijinal oyunla, geçmişe bakıldığında, oyundaki düşman sayısından memnun olmadığını açıkladı. Bunun gibi, ile Cehennem Kılıcı 2, Fernández ve Ninja Theory’deki ekip, deneyim boyunca çok benzer olmaması için oyuna daha fazla çeşitlilik katabileceklerinden emin olmak istediler. Bunu yaparken, dövüşün de ilk oyuna kıyasla farklı hale geldiği söyleniyor, ki bu kesinlikle duymak ilginç.

Tam bu zamanda, Cehennem Kılıcı 2 herhangi bir çıkış tarihi yok. Ancak ne zaman yayınlanırsa, yalnızca Xbox Series X ve PC’ye gelecek. Lansmana kadar kendinizi şımartmak istiyorsanız, henüz görmediyseniz oyunun en son fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

[H/T Chit-hot]

See also  PS4 Controller Blinking Orange? Here’s How To Fix It