Fortnite’ta Mary Jane Watson (Örümcek Adam) Kıyafeti nasıl edinilir

24 Mart 2022 Perşembe günü yapılan mağaza güncellemesiyle daha önce sızdırılan Mary Jane Watson (Spider-Man/Marvel) Outfit nihayet Fortnite’a geldi. Hemen aşağıda size Mary Jane’i gösteriyoruz ve Fortnite Sezon 2 Bölüm 3’e ait olan Kıyafetini nasıl alacağınızı anlatıyoruz:

Fortnite’ta Mary Jane Watson nasıl edinilir

Fortnite'ta Mary Jane Watson (Örümcek Adam) Kıyafeti nasıl edinilir

Mary Jane Watson, Fortnite Battle Royale mağazasında oyunun sanal para birimi olan V-Bucks ile satın alınması gereken bir Kıyafettir. Yazma sırasında, döviz kuru 7.99 $ için 1.000 V-Bucks’tır. Bu yeni Fortnite karakteri ilk olarak 24 Mart 2022’de mağazaya girdi:

Fortnite'ta Mary Jane Watson (Örümcek Adam) Kıyafeti nasıl edinilir

Mary Jane’in Fortnite’daki tüm eşyaları nelerdir?

Hemen aşağıya, Fortnite’daki tüm Mary Jane Watson ürünlerini ve bunların V-Bucks cinsinden fiyatlarını içeren bir liste bırakıyoruz:

  • Kıyafet Mary Jane Watson + Sırt Bling Ağ Parçalayıcı + Hasat Aleti Ağ Parçalayıcı: 1.500 V-Bucks
Fortnite'ta Mary Jane Watson (Örümcek Adam) Kıyafeti nasıl edinilir

Fortnite Kıyafeti nedir, hangisi en iyisidir?

Her zaman olduğu gibi, bu tür haberleri yayınladığımızda Fortnite Kıyafetlerinin nasıl çalıştığını size hatırlatmalıyız:

  • Fortnite Kıyafetleri, oyundaki diğer aksesuarlar gibi sadece estetik modifikasyonlardır. Yani sadece karakterimizin oyundaki görünümünü değiştiriyorlar. Hiçbiri diğerinden “daha güçlü” veya “daha iyi” değildir, tabiri caizse.
  • Tüm Fortnite kozmetik ürünleri (Kıyafetler, sırt çantaları, tüyolar…) tüm oyun modlarında sorunsuzca kullanılabilir: Battle Royale, Creative ve Save the World.
  • Epic Games’in kendisi açıklamadığı veya günlük güncellemeden birkaç saat önce mağaza bölümleri sızdırılmadığı sürece tam olarak ne zaman olduğu bilinmese de tüm bu öğeler gelecekte mağazaya geri dönebilir.

Mary Jane Watson, Fortnite Sezon 2 Bölüm 3’teki ilk işbirliklerinden biridir. Yeni Savaş Biletinin sunduğu tüm ödüllere göz atmayı unutmayın.

See also  Fortnite Fans Are Convinced A Huge Marvel Actor Is The Voice Of Paradigm

Kaynaklar: Epic Games, Fortnite Battle Royale