PS5, PS4, Xbox ve PC için Soul Hackers 2, Yeni Konumunu Gösteren Yeni Fragmanı Aldı

Haberler

Bugün Atlus, yaklaşmakta olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir yeri gösteren başka bir fragmanı yayınladı.

Bugün Atlus, yaklaşmakta olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir yeri gösteren başka bir fragmanı yayınladı.

Fragman bu sefer “Sekiz İyi Şans Hazinesi” olarak tercüme edilen ve bir çeşit bar gibi görünen “Yokubari Happosai” adlı bir yere odaklanıyor.

Her zamanki gibi, en şanslıdan en şanssıza kadar bir işaret sıralaması ile günlük burç da alıyoruz. Servet sıralamasında Koç en üstte, Başak ise en altta yer alıyor.

Orijinal fragmana, bolca ekran görüntüsüne, ikinci bir galeriye, daha fazla görsele ve oynanışı anlatan bir videoya göz atabilirsiniz.

Önceki günlük fragmanlar arasında Loki’ye odaklanan başka bir fragman, bir Sabbath saldırısını gösteren, bir pizza restoranını gösteren, bir Lilim’i ortaya çıkaran, bir Throne’u gösteren ve bir tanesi de Mot’un oynadığı bir fragman içeriyor.

Atlus oyunu resmi olarak şöyle tanımlıyor:

“Soul Hackers 2, Devil Summoner: Soul Hacker’ın özünü devralırken, oyun konseptini daha tanımlanmış bir sanat stili, bağımlılık yaratan RPG oyunu ve ATLUS’un bir sonraki seviye hikaye anlatımıyla geliştirir. Shin Megami Tensei evreninde geçen Soul Hackers 2, iki Aion Ajanı, Ringo ve Figür ve onların dünyanın yıkımını durdurmak için verdikleri mücadele hakkında yepyeni bir hikayeyi takip ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Eiji Ishida ve Mitsuru Hirata’nın üstlendiği diğer kadroda, MONACA’nın bestelediği müzikler, Shirow Miwa’nın karakter tasarımları ve Yapım Müdürü Shinjiro Takata yer alıyor.”

See also  Can You Use a PS5 Controller on a PS4?