Juice WRLD’nin menajeri ona ‘Fortnite’da bir görünüm kazandırmaya çalışıyor

Geç rapçi Juice WRLD’nin (gerçek adı Jarad Anthony Higgins) menajeri Peter Jideonwo, Higgins’e stüdyonun battle royale oyununda bir görünüm kazandırmayı tartışmak için Epic Games ile buluşacak. Fortnite.

Twitter’da paylaşılan bir videoda, Müzik kulağı olmayanJideonwo, “Juice WRLD’ye gerçekten ihtiyacımız var. Fortnite. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, bu da devam eden bir çalışma” dedi.

Epic Games ile bir görüşmesi olduğunu da sözlerine ekledi ve “Gerçekten harika olacağını düşünüyorum çünkü herkes Fortnite Juice’ı seviyor ve ‘Come and Go’ büyük bir rekordu. Fortnitebu yüzden gerçekten uygun olduğunu düşünüyorum”.

Video, Jideonwo’nun hayranların onu görmek istiyorsa “Epic Games’i açmaları ve Fortnite”.

Bu fikir karışık bir tepkiyle karşılandı. bir kullanıcı Tweetlendi “Lütfen Juice’ı içeri alın Fortnite OMG”, ancak diğerleri daha az mutlu görünüyor.

“Meyve suyu etiketi bunun kendisine bir saygı olduğunu düşünüyorsa, değil” başka bir hayran paylaştı. “Suyu bir olmak için ölmedi Fortnite deri. Belki deri ölümünden önce çıksaydı, bu farklı olurdu, ancak bu potansiyel olarak gerçekleşmesi çok saygısızca ve utanç verici olurdu.

Video, canlı bir Soru-Cevap oturumu sırasında kaydedilmiş gibi görünüyor, çünkü Jideonwo, hayranlardan gelen potansiyel işbirlikleri ile ilgili önerilere de yanıt verdi. yarasa Adam, İblis avcısıve Ejder Topu Z.

Oyundaki ilk gerçek dünya geçişi olmayacak, ancak ölümünden sonra ilk geçiş olabilir. Dördüncü sezonda geri dönüş, Fortnite getirilmiş Marvel’in Yenilmezleri: Sonsuzluk Savaşı oyuna. O zamandan beri, gerçek dünya sanat sergisi Silk Sonic, Radiohead ve Dwayne ‘The Rock’ Johnson’dan katılımlarımız oldu.

See also  What Are the Red and Blue Lines on the 'Fortnite' Map For? - Distractify

Rapçi Juice WRLD Aralık 2019’da vefat etti. Bu Şubat ayında, ‘Fighting Demons’un yeni yeniden sürümüyle bağlantılı olması için daha önce yayınlanmamış iki parça yayınlandı.

Diğer yandan EA Sports, Diego Maradona’yı kadrodan çıkardı. 22 devam eden bir üçüncü taraf yasal anlaşmazlık nedeniyle.