Fortnite Güncellemelerinin Faydadan Çok Zarar Verdiği Zamanlar

Fortnite Güncellemelerinin Faydadan Çok Zarar Verdiği Zamanlar Combat Pistol, Fortnite'ın 9 Kasım güncellemesinde tanıtılan temel tabancanın daha güçlü bir çeşididir. - esenlerbocekilaclama” class=”lazy img-responsive” data-src=”https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2022/04/5-times-while-neeraj-chopras-style-game-proved- his-good-fashion-sense-7-920×518.jpg” width=”920″ height=”518″ alt=”Fortnite Güncellemelerinin İyiden Çok Zarar Verdiği Zamanlar” />

Combat Pistol, Fortnite’ın 9 Kasım güncellemesinde tanıtılan temel tabancanın daha güçlü bir çeşididir.

Combat Pistol, Grapplers’ın yeniden tanıtılmasının ardından Fortnite’a eklenecek silahtır. Epic Games, cephanelerimize yalnızca yeni şeyler eklemekle kalmıyor; aynı zamanda mevcut kitle imha silahlarını da değiştiriyor. The Sideways Rifle’ın mükemmelleştirilmiş bir versiyonu da bunlar arasında.

Bölüm 2, Sezon 8’in başında, Sideways silahları, Küp Canavarları – başka bir boyuttan gelen korkunç varlıklar – katletmenin güçlü ödülleri olarak sunuldu. Daha iyi olasılıklardan biri Sideways Rifle’dı, birkaç denge düzeltmesi için hazır.

Sideways Rifle hiç bu kadar isabetli olmamıştı. Ancak artık daha hızlı ve daha uzun süre aşırı ısınacak ve savaşın ortasında silah değiştirmenizi gerektirecek. Amaç, silahı açık durumunun kilidini açmak için yeterince uzun süre ateşlemek (aşırı ısınmanın eşiğinde), aşırı ısınmayı önlerken hasarı artırmaktır.

Fortnite Güncellemelerinin Faydadan Çok Zarar Verdiği Zamanlar Combat Pistol, Fortnite'ın 9 Kasım güncellemesinde tanıtılan temel tabancanın daha güçlü bir çeşididir. - esenlerbocekilaclama

Bu Bölüm 3, Sezon 1 için

Bölüm 3, 2. Sezon

Fortnite Chapter 3’ün ikinci sezonu artık mevcut ve oyuncular oyuna eklenen tüm yeni şeyleri keşfetmekle meşguller.

Oyuncular, 100 içerik katmanına sahip yeni bir Savaş Bileti’nin kilidini açarak özel Sezon 2 kozmetik ürünleri elde edebilirler. Ayrıca yeni karakterler, giysiler, silahlar, İÇN’ler ve keyfini çıkarabileceğiniz diğer özellikler de var.

Yeni Combat SMG, yeni silahlardan biri ve Fortnite topluluğu arasında oldukça heyecana neden oluyor. Epic Games, Stinger SMG sayesinde Sezon 1’deki spam meta ile ilgili kötü deneyimlerinden ders almadığı için oyuncular kızgın.

Ayrıca Okuyun: Hindistan’da Hangi Eyaletin Hindistan’da En Çok Oyuncuya Sahip Olduğunu Tahmin Edebilir misiniz?

See also  Fennec Shand Fortnite Skin: Price, Cosmetics & How To Get…