Olimpiyat altın madalyalı Chloe Kim Fortnite’a geliyor

Bir önemli sporcu daha geliyor Fortnitesavaş royale. Epic Games, 26 Mart’ta oyuncuların iki kez olimpiyat altın madalyalı snowboardcu Chloe Kim’e dayalı bir görünüm elde edebileceklerini duyurdu. Deri, siyah-altın rengi seçeneği ve buzla kaplı göründüğü bir seçenek de dahil olmak üzere dört farklı renk şemasına sahiptir ve ayrıca üzerinde binilecek dev bir donmuş ejderha da dahil olmak üzere bir avuç dolusu aksesuar vardır.

Kim, büyüyen bir sporcu ve ünlü listesine katılıyor Fortnitetenis yıldızı Naomi Osaka, müzikal ikili Bruno Mars ve Anderson .Paak, NBA efsanesi LeBron James ve Fortnite Dünya Kupası kazanan Kyle “Bugha” Giersdorf.

Fortnite Doctor Strange gibi bazı yeni karakterleri tanıtan ve yapım mekaniğini oyundan çıkarmak için şaşırtıcı bir hamle yapan “Resistance” adlı yeni bir sezonu başlattı. (Muhtemelen geçici bir değişiklik olsa da, yine de önemlidir.) Epic ayrıca oyundan elde ettiği tüm geliri iki hafta boyunca Ukrayna ile ilgili insani yardım çabalarına bağışlıyor; bir günde oyun 36 milyon dolar topladı.

See also  Fortnite Hide and Seek Codes