Bu Adamın PS5 Almaya Tepkisi Kalbinizi Isıtacak

Çoğu insan harika bir ortak olduklarını düşünür, sonra bunun gibi sevimli bir hikaye görür ve oyununuzu geliştirmeniz gerektiğini anlarsınız.

Herkes, efsanevi PlayStation 5’e sahip olmanın kolay bir iş olmadığını biliyor. Küresel çip sıkıntısının neden olduğu donanım kıtlığı, hızlı kar elde etmek için konsolları yeniden satan scalper’larla birleştiğinde, birçok oyuncu anlamına geliyordu. Ellerini en son PlayStation konsoluna almak isteyen, sadece hayal kırıklığı ile kaldı. Sony ve perakendecilerin insanların yeniden satış yapmasını engellemeye yönelik tüm çabalarına rağmen, ikinci el pazarında genellikle mağazalarda bulunandan daha fazla konsol bulunmaktadır.

Bu adamın nihayet bir PlayStation 5’e sahip olmak için verdiği sevimli tepkiyi izlemek istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izlemeden önce içinizi ısıtmaya hazırlanın.

Bir adam için arama bitti. Uzun bir süre konsolun peşine düştükten sonra karısı nihayet nadir bulunan donanımı korumayı başardı. Ancak, bu kadar uzun bir aramadan sonra kocasına Sony’nin en yeni konsolunu verseydi, bu oldukça eski moda olurdu. Bunun yerine, o ve kızı, bir ipucu izi bırakarak onu bir konsol çöpçü avına yönlendirir.

Gökkuşağının sonunda onu nelerin beklediğini yalnızca babası bilmez. Kızı başına gelecekleri bilerek heyecanını güçlükle bastırırken, babası soğukkanlılığını koruyor. Olacaklardan daha heyecanlı göründükleri için sürprizler vermekte çok başarısız oldukları için ailesini kızdırır.

Ta ki son ödülünü görene kadar. Sonra kız gibi sevinç çığlıkları atan tek kişi o, sonunda neden bu kadar heyecanlandıklarını anlıyor. Onunki kadar sevimli bir tepkiyle, ailesinin onu tedavi etmek istemesine şaşmamalı.

See also  Deadly Dozen Reloaded 29 Nisan'da PC için, bu yaz PS4, Xbox One ve Switch için çıkıyor