Xbox oyun sürümleri — 11-17 Nisan

Önümüzdeki hafta Xbox’a gelen ünlü oyunlar açısından biraz kuru bir hafta olacak, ancak bazı kolay Gamerscore arıyorsanız, önümüzdeki hafta tam da bunu sunacak pek çok oyun var gibi görünüyor.

12 Nisan’da yayıncı Xitilon’dan Happi Basudei, 13 Nisan’da Flying Islands Team’den Limb Hunter ve Bunny Parking’in Windows yığını dahil olmak üzere, önümüzdeki hafta Xbox için toplam sekiz oyun çıkacak. Bu oyunların tümü, hızlı ve kolay tamamlama gibi görünüyor. Muhtemelen en ilginç oyun, 14 Nisan’da hem Steam’de hem de Nintendo Switch’te iyi değerlendirilen Road 96’dır.

Bu sayfadan, bir oyunun çıktıysa başarı listesini görüntüleyebilir, haber güncellemeleri için bir oyuna abone olabilir, bunları istek listenize ekleyebilir ve hatta ön sipariş vermek veya satın almak için Microsoft Store’a tıklayabilirsiniz. İşte önümüzdeki hafta Xbox dünyasına gelen her şeyin bir dökümü. Yorumlarda bunlardan hangisini almayı planladığınızı bize bildirin!

12 Nisan

Mutlu Basudei — Xbox Series X | S, Xbox One

Happi Basudei kolay oyuncu puanı Xitilon

İsimsiz rastgele bir kartuşta bulduğunuz ve hiçbir şey yapmadan kazandığınız Oldschool platform oyunu. Şey… kaçmak dışında.

Happi Basudei (Windows) — Windows

Happi Basudei kolay oyuncu puanı Xitilon

İsimsiz rastgele bir kartuşta bulduğunuz ve hiçbir şey yapmadan kazandığınız Oldschool platform oyunu. Şey… kaçmak dışında.

See also  New skins, emotes and more

13 Nisan

Uzuv Avcısı — Xbox Series X|S, Xbox One

Ateş etmek. yağma. Eklemek. Tekrarlamak. Boş zamanlarınızda ölmekte olan dünyayı kurtarabilir veya son on yıllık yozlaşmanın hükümdarı olabilirsiniz. Ama o büyük silahı omurganıza bağlayabildiğiniz zaman gelecek kimin umurunda. DC-128b Efsanesi Olun. En azından bir süreliğine.

14 Nisan

Gizli Şekiller: Hayvanlar + Sevimli Kediler — Xbox Series X|S, Xbox One

Oyuncunun eğlenmesi ve güzel sanatlara hayran kalması için özel olarak yaratılan bu iki tema, Kediler ve Hayvanlar ile bu iki güzel elle çizilmiş bulmaca ile rahatlayın!

Yol 96 — Xbox Series X|S, Xbox One

Road 96 çılgın, güzel bir yolculuktur. Özgürlüğe giden kişisel yolculuğunuzda heyecan verici yerlerin ve sıra dışı insanların keşfi.
Tarantino, The Coen Brothers ve Bong Joon-ho’dan ilham alan, sürekli gelişen hikaye odaklı bir macera. Valiant Hearts ve Memories Retold’un ödüllü yaratıcıları tarafından yapılmıştır.
Aksiyon anları, keşif, tefekkür melankoli, insan karşılaşmaları ve tuhaf durumlar. Otoriter yönetim ve baskı zemininde ayarlayın.
Çarpıcı bir görsel stil, 90’ların hitleriyle dolu bir film müziği ve oyun boyunca binlerce rota bir araya geliyor, böylece her oyuncu Road 96’da kendi benzersiz hikayelerini yaratabiliyor.

15 Nisan

Battle Kid: Fortress of Peril — Xbox Series X|S, Xbox One

Adanızda süper gizli bir Supermech inşa etmek için sinsi bir komployu ortaya çıkardıktan sonra, bu silahın tamamlanmasını önlemek için eski bir yüksek teknoloji kalesine gidiyorsunuz.

Bu otantik retro mücevherde sakinleriyle savaşırken ve birçok tehlikesinden kaçınırken kalenin çeşitli sektörlerinde gezinmelisin!

Tavşan Park Etme (Windows) — Windows

Tekme mekaniği ile olağandışı 3d park bulmacası. Tekmelemek eğlencelidir! Tek başınıza veya arkadaşlarınızla otoparktan bir arabayı tekmeleyin. Ve kolay olacağını düşünmeyin.

See also  Sezonu açan kazanır! M, T-Mobile Park'taki ilk oyunda Astros 11-1'i geride bıraktı - KATU

Sally Face — Xbox Series X|S, Xbox One

KARANLIK BİR GİZEM AÇILIYOR…
Ölülerle konuşmak ve hikayelerini öğrenmek için taşınabilir video oyun sistemini kullanan protez yüzlü bir çocuğu takip eden rahatsız edici bir maceraya dalın. Bir dizi gizemli cinayetin ardından Sal ve üç arkadaşı, küçük kasabalarının üzerine gölgeler düşüren gerçekten uğursuz bir şey keşfederler.

Gelecek hafta hangi oyunları alacağınızı yorumlarda bize bildirin!