American Eagle, Roblox İçinde Yeni ‘Üyeler Daima’ Kulübünü Başlattı

Markanın yeni Bahar 2022 Üyeleri Daima kampanyasının bu ayki metaverse uyarlamasının açılışının ardından American Eagle, halkı Roblox içinde aynı adı taşıyan canlı bir sanal kulüpte yer almaya davet ediyor.

“Tüm oyuncuların memnuniyetle karşılandığı”, hayal gücünü teşvik eden bir alan olarak faturalandırılan AE Üyeleri Always Club, Pittsburgh merkezli yaşam tarzı markasının Century Makers tarafından kurulan Livetopia ve oyun içi reklam platformu Anzu ile ortaklaşa tasarladığı benzersiz bir deneyim sunuyor. 2022 ürün yelpazesinin temaları üzerine inşa edin.

Kulüp ziyaretçileri, bir havuz ve tenis kortunun keyfini çıkarmanın yanı sıra, yukarıda bahsedilen İlkbahar 2022 koleksiyonundan avatar tabanlı giyilebilir parçalar giyme fırsatına sahip olmayı bekleyebilirler. Ayrıca, oyun genelinde oynanabilen, kilidi açılabilen bir evcil hayvan olan Ellie the Eagle’ın potansiyel yoldaşlığı da yer alıyor.

Ana koleksiyona ve metaverse olmayan kullanılabilirliğine gelince, AE bu ayın başlarında Coco Gauff, Madelyn Cline, Joshua Bassett, Michael Evans Behling, Maitreyi Ramakrishnan ve mxmtoon’un yer aldığı kampanyanın geleneksel bölümlerini yayınladı. AE & Aerie’nin başkanı ve yaratıcı kreatif direktörü Jennifer Foyle’un sözleriyle, bahar serisi, tüketicilere 90’lardan ilham alan tanıdık unsurlara vurgu yaparak “nostaljiden ilham alan trendlere yeni bir yaklaşım” sunmayı amaçlıyor.

Yakın tarihli bir basın açıklamasında Foyle, “AE’nin Üyeleri Daima kampanyası, bu neslin bir araya gelme ve herkesin ait olduğu bir yer yaratma gücüne sahip olduğuna olan inancımızı yansıtıyor” dedi ve en son koleksiyonun tüketicilere “kendileri gibi görünmeleri için ilham vermesi” gerektiğini ekledi. ”

See also  Roblox is rolling out an all-virtual creator conference