Fortnite Bölüm 3 sezon 2: başlangıç ​​tarihi, savaş geçişi ve bildiğimiz her şey

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 burada ve bir patlama ile başladı: bina gitti.

Bu doğru, Fortnite varsayılan modunda inşa etmeyi kapattı. Bir çırpıda altınıza bir gökdelen inşa etme veya birini bir kutuya hapsetme seçeneğini elinden alırsa Fortnite’ı deneyeceklerine yemin eden tüm o insanlar, daha ne olduğunu anlamadan önce onları avlamak için duvarları düzenleyin, sonunda sahip oldular. bahane yok.

2. Sezon için her zaman oldukça önemli bir şey tahmin edilmişti, çünkü Bölüm 3 çok iyi bir başlangıç ​​yaptı – sonunda Spider-Man, kayan ve dev eşya saçan dinozorlar gibi çok sayıda yeni oyun mekaniği ve yepyeni bir harita eklendi. çılgın hava efektleriyle dolu.

Yine de, Fortnite’ı diğer battle royale oyunlarından ayıran merkezi mekanikten vazgeçmek oldukça cesur bir hareket. Şimdi ne yapacaklar, adını “Nite” mı değiştirecekler? Hayır. Yeni başlayanlar için, bu sadece geçicidir. Doctor Strange ayrıca 2. Sezonun bir parçası olarak göründü, muhtemelen her şeyi eski haline getirmenin bir yolunu bulacaktır.

2. Sezon savaş bileti ayrıntıları, resmi tanıtımlar, inşasız mod hakkında bilgiler ve daha fazlası için okumaya devam edin.

Hikaye fragmanını izleyin

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 savaş bileti

Savaş kartı, sonunda Doctor Strange’in kilidini açmanıza izin verecek. İlk olarak, diğer altı karakterin kilidini açmanız gerekir, ancak bunlardan biri olan Tsuki 2.0, bir savaş bileti satın aldığınızda hemen açılır. Bu altı karakter şunlardır:

 • Tsuki 2.0
 • Gunnar
 • hayal edilen
 • Kiara KO
 • Köken
 • Erisa

Fortnite Bölüm 3 sezon 2: başlangıç ​​tarihi, savaş geçişi ve bildiğimiz her şey Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 burada ve bir patlama ile başladı: bina gitti. - esenlerbocekilaclama

(İmaj kredisi: Epik Oyunlar)

Kilidi açıldıktan sonra, Doctor Strange kazanmak için çalışabileceksiniz. Ve görünüşe göre sezonun ilerleyen saatlerinde, Örümcek Adam kötü adamı Prowler listeye ekleniyor. Onları nasıl açarsınız? Battle Royale’de veya yaratıcı modda övgülerden kazanılan XP ile.

See also  Exposing a new fraudulent scheme to scam players

Savaş geçişinin ilk sayfasında, Omni Sword Questlerine erişmenizi sağlayan özelleştirilebilir bir araç olan Omni Sword Pickaxe bulunur. Sekiz hafta boyunca her hafta yeni görevler eklenecek ve bunları tamamlamak size savaş geçişi sekmesinin Çok Yönlü Kılıç Kazmasını Yeniden Programlama bölümünde bıçaklar, muhafızlar, renkler ve sesler için harcayabileceğiniz çok yönlü çipler verecek.

Nasıl iş inşa edememek?

Üzerinde kırmızı bir daire ve çizgi olan bir plan ve kalem

(İmaj kredisi: Epik Oyunlar)

Yeni başlayanlar için, rekabetçi ve arena çalma listelerinde, takım gürültüsünde, yaratıcı adalarda veya Dünyayı Kurtar’da inşa etme devre dışı bırakılmaz. Yalnızca oyunu başlatır ve oynarsanız varsayılan modda devre dışı bırakılır ve bu yalnızca geçici bir değişikliktir. Etrafında yeniden dengelemek için, oyuncular artık esasen harita boyunca park edebilirler.

Hareket, artırılmış varsayılan hız ve artırılmış sprint hızı ile yükseltilmiş, ayrıca dayanıklılık pahasına nesnelere tırmanmak için bir mantolama seçeneği. Kapılar artık yavaşlamadan, içine kaydırılarak veya yeni bir omuz desteği kullanılarak açılabilir.

Savunma tarafında, anlık duvarların yokluğunda herkesin bir kalkanı vardır. Normal kalkanınızın ve sağlığınızın üzerinde bulunur ve sıfıra düşse bile yenilenebilir.

Oyuncular daha fazla gezinmek için araçlar kullanacaklarından, onları onarmak için onarım meşaleleri eklendi ve araçlar da inek yakalayıcılarla değiştirilebilir.

Bir inek avcısı

(İmaj kredisi: Epik Oyunlar)

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’de yeni ekipman

İki yeni silah eklendi: bir miktar geri tepmeye sahip bir savaş SMG’si ve bir vurucu patlama tüfeği, özelleştirilmiş bir görüşe sahip iki atışlık bir yarı. Bölüm 3 Sezon 1’deki silahlardan 10’u da geri döndü: korucu saldırı tüfeği, pompalı pompalı tüfek, otomatik pompalı tüfek, yan silah tabancası, iğneli SMG, avcı cıvatalı keskin nişancı, Gölge İzleyici (Egzotik silah), Marksman Altı Nişancı (Egzotik silah) , Dub (Egzotik silah) ve Boom Sniper Rifle (Egzotik silah).

See also  Fortnite Binayı Neden Kaldırdı? Fortnite İnşa Etmeden Daha İyi mi?

Kasasız ekipman? Evet. İşte burada:

 • Termal Dürbünlü Taarruz Tüfeği (Ayarlandı – yarı otomatik, daha hızlı ateşler, daha az hasar, artırılmış geri tepme)
 • Drum Shotgun (Ayarlandı – daha yavaş ateşler, biraz daha fazla hasar, daha sıkı yayılma, daha iyi düşüş)
 • Tabanca (Ayarlandı – daha hızlı ateşler, daha az hasar, daha yüksek isabetlilik)
 • Uzak Patlayıcılar (Ayarlandı – araçlara karşı artan hasar)
 • Termal Dürbünlü Tabanca (Egzotik silah)
 • Storm Scout Keskin Nişancı Tüfeği (Egzotik silah)
 • şok dalgası bombaları

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 sızıntıları

2. sezonda başka neler geliyor? HypeX’e göre, Tilted Towers’ın hemen dışındaki yollar boyunca deprem fay hatlarının açılmaya başladığını da göreceğiz.

Daha fazla gör

Buna ek olarak, muhtemelen jetpack’lerin bir şekilde, muhtemelen ganimet sandığı öğeleri olarak geri döndüğünü göreceğiz.

Daha fazla gör