Pc, Ps4, Ps5, Xbox ve Ön Sipariş Detayı

Merhaba Komşu 2
Merhaba Komşu 2

Merhaba, Komşu 2, korkutucu komşunuzun gizemlerini ortaya çıkarmanız gereken gizli bir korku oyunudur. Bir bükülme ile, Komşu oyunculardan öğrenen yapay zeka tarafından kontrol ediliyor! Zaman geçtikçe davranışları gelişecek ve şaşıracaksınız! Bu nedenle, bu makalede Hello Neighbor 2 çıkış Tarihi, ön sipariş ayrıntılarını ve daha fazlasını biliyoruz.

Daha fazla oku:

Merhaba Komşu 2 Çıkış Tarihi

TinyBuild, yaklaşmakta olan gizli korku oyunu Hello Neighbor 2 için çıkış tarihini, ön sipariş ve beta bilgilerini duyurdu.

Merhaba Komşu 2 Çıkış Tarihi
Merhaba Komşu 2 Çıkış Tarihi

Merhaba Komşu hayranları yıllardır bir devam filmi için haber bekliyorlar. TinyBuild, Hello Neighbor: Hide & Seek, Secret Neighbor ve Hello Engineer gibi Hello Neighbor yan projelerini geliştirmek için zaman harcadı. Ancak tinyBuild şimdi bir sonraki büyük adımı atmaya ve Hello Neighbor 2’nin çıkış tarihini açıklamaya hazır. Hello Neighbor 2 oyununun tamamı 6 Aralık’ta çıkacak, 2022, ancak tinyBuild, ön siparişler ve beta planları ile ilgili bilgileri o zamandan önce paylaşmak istiyor.

Merhaba Komşu 2 Ön Sipariş ve Beta Planları

Hello Neighbor 2’nin çıkış tarihinin bugün duyurulmasına ek olarak, tinyBuild, oyun için ön siparişlerin artık mevcut olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyor. Ön siparişlerin artık açık olması, gerçekten heyecan verici olan Hello Neighbor 2’nin beta sürümüne anında erişimle geldikleri anlamına geliyor. İlk Hello Neighbor oyununu beğenenler, Hello Neighbor 2’nin her ikisi de beta erişimi içeren temel veya Deluxe Sürümünü satın alabilirler. Hello Neighbor 2’nin bu sürümü, tam oyuna erken erişimin yanı sıra oyunun resmi çıkış gününde sunulacak üç DLC paketini içerir.

Hello Neighbor 2’yi ön sipariş vermek önceden herhangi bir maliyet getirmese de paraya mal oluyor. Hayranlar Hello Neighbor 2’nin normal sürümünü 39,99 $’a satın alabilecekler, Hello Neighbor 2’nin Deluxe Sürümü ise 59,99 $’a satın alınabilecek. Çok fazla harcanabilir gelire sahip olanlar, tinyBuild’in bir ürün serisini piyasaya sürdüğünü bilmekten memnun olacaklardır. Artık 20 dolarlık bir Imber plushie’nin yanı sıra satın alınabilecek 65 dolarlık bir Hello Neighbor 2 8 pin seti var.

See also  Play Civilization and Overcooked for free on Xbox this weekend

PC, Ps4, Ps5, Xbox One ve Xbox Series X/s Çıkış Tarihi

Merhaba, Neighbor hayranları betanın yapısından memnun kalacak veya belki de memnun kalmayacak. TinyBuild, Hello Neighbor 2 betasının tam oyun için herhangi bir spoiler içermediğini onayladı. Betayı oynasınlar ya da oynamasınlar, oyuncular Hello Neighbor 2’nin bu yıl içinde piyasaya sürülmeye çalışıldığında tam ürkütücü hikayesini deneyimleyebilirler. Bazı hayranlar, Komşu’nun neler yaptığına, çocuklarına ne olduğuna veya ilk Merhaba Komşu’nun kahramanına ne olduğuna bir göz atmak istemiş olabilir. Sadece sabırlı olmaları gerekecek.

Hello Neighbor 2 beta’nın yaptığı şey, Hello Neighbor 2 ortamında oyunun tam hikaye bağlamı olmadan oynamanın nasıl olacağına dair benzersiz bir simülasyon sağlamaktır. Başka bir deyişle, ana oyundan bir seviye veya bölüm değildir. Tamamen kendi kendine yeten.

Merhaba, Komşu beş yıldan fazla bir süredir piyasada ve gizli korku oyunu viral hale geldiğinden beri franchise büyük ölçüde büyüdü. Devam filminin artık bir çıkış tarihi var; bir yıldan kısa bir süre içinde oyuncuların elinde olacak. Merhaba Komşu hayranı olmak için harika bir zaman.

Merhaba, Komşu 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de 6 Aralık’ta çıkacak.

Merhaba Komşu 2 Duyuru Fragmanı