Razer, Sınırlı Sayıda Sonic the Hedgehog Wireless Xbox Controller’ı Çıkarıyor – GameSpew

Sonic Xbox Denetleyicisi

Razer, sınırlı sayıda kablosuz Sonic the Hedgehog Xbox Controller’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Donanım üreticisi, gerçekte ne kadar “sınırlı” olduğunu belirtmedi – gitmeyi bekleyen altı depo olabilir – ama çok, çok havalı göründüğünü kabul etmeliyiz. Denetleyici, denetleyiciyi üç saat içinde şarj etmesi gereken eşleşen bir şarj standı ile birlikte gelir.

Kontrolör Xbox One, Xbox One X, Xbox Series X|S, PC, Android ve iOS ile uyumlu olacaktır. Aynı zamanda doku tutamaçları ve “impuls analog tetikleyicileri” de içerecek, ancak ikincisinin resmi Xbox denetleyicisinin tetikleyicilerinden daha iyi olup olmadığı görülecektir.

Reklamcılık

Denetleyici henüz mevcut değil, ancak e-postanızı Razer’ın çevrimiçi mağazasına gönderebilirsiniz ve bu olduğunda bilgilendirileceksiniz. Reklamı yapılan fiyat 199,99 ABD dolarıdır; bu, denetleyicinin Xbox Elite veya Nacon Revolution X Pro Denetleyicisinin sahip olduğu ek zilleri ve ıslıkları desteklemediği göz önüne alındığında gülünç derecede yüksek görünüyor.

Bununla birlikte, çok yüksek fiyatın aslında sadece bir yer tutucu olduğunu ve gerçekten mevcut olduğunda daha makul bir fiyata düşürüleceğini umuyoruz (henüz bir çıkış tarihi yok). Bu arada buradaki kumanda ile gözlerinizi şenlendirebilirsiniz.

See also  Winfree's MLW Intimidation Games Review 4.28.22