Fortnite Sıfır Noktası nedir? Oyunun bilgisine göre tüm kötülüklerin kökenini anlamak

Fortnite oyuncuları her sezon başlamadan önce Zero Point’i duymuş olmalı. Ajan Jonesy, The Foundation, Midas ve Dr. Slone gibi önde gelen karakterler birkaç kez bundan bahsetmiştir.

Aslında oyunun hikayesindeki her şey Sıfır Noktası ile bağlantılı. O, Hayali Düzen ve Yedi’nin ona erişmeye çalıştığı nihai enerji kaynağıdır.

@Spice_The_Cube Dürüst olmak gerekirse, sıfır noktası efsanesini sona erdirmelerini umuyorum çünkü bunu söylemekten nefret ediyorum ama biraz sıkıcı olmaya başladı ve tüm fortnite kahramanlarının ve kötü adamlarının amaçladığı tek şey bu.

Sağlam olduğu, sıfır noktası sağımın olmadığı bir sezon görmeyi çok isterim

@Spice_The_Cube Dürüst olmak gerekirse, sıfır noktası efsanesini sona erdirmelerini umuyorum çünkü bunu söylemekten nefret ediyorum ama biraz sıkıcı olmaya başladı ve tüm fortnite kahramanlarının ve kötü adamlarının amaçladığı tek şey bu, sağlam olduğu bir sezon görmeyi çok isterim, sadece sıfır noktası sağımının olmadığı

İşte bu yüzden Zero Point, Epic Games’in Battle Royale başlığındaki irfan gerçek kahramanıdır.


Fortnite’da Zero Point’in önemi

Daha iyi anlamak için okuyucular Sıfır Noktasını Fortnite’ın çoklu evrenindeki Büyük Patlama olarak düşünebilirler. O, sonsuz enerjinin kaynağıdır ve Reality Zero’nun (loopçuların IO ve Seven ile birlikte yaşadığı dünya) ve engin çoklu evrendeki diğer birkaç realitenin varlığının arkasındaki nedendir.

Sıfır Noktası adayı defalarca kurtardı. Bölüm 1’de The Seven tarafından kısmen tahrip edildi ve bu da Apollo’nun oluşumuna yol açtı (Bölüm 2 haritası). Ayrıca, 22 dakika içinde yeni bir maçın başlaması ve tüm hasarın sıfırlanması nedeniyle döngüyü korur.

Şu anda, Sıfır Noktası Apollo ve Artemis arasındaki köprünün altında yer almaktadır (Harita 3. Bölüm).

Fortnite Sıfır Noktası nedir? Oyunun bilgisine göre tüm kötülüklerin kökenini anlamak Fortnite oyuncuları her sezon başlamadan önce Zero Point'i duymuş olmalı. Ajan Jonesy, The Foundation, Midas ve Dr. Slone gibi önde gelen karakterler birkaç kez bundan bahsetmiştir. - esenlerbocekilaclama

Sıfır Noktası, Yarıkların oluşumunu açıklayan tüm realitelerin enerji kaynağıdır. İkincisi, adayı ziyaret ederken diğer gerçekleri ve diğer gerçekliklerden anlık görüntüleri ziyaret etmede döngücülere yardımcı olabilir. Örneğin, Ajan Jonesy ve Vakıf, Batman’in evrenini ziyaret etti ve tam tersi.

See also  "What a Stud!"- Fortnite Superstar Ninja Recalls a Fond Ryan Reynolds Memory

Bu nedenle, Sıfır Noktası kesintiye uğradığında veya etkilendiğinde, adada olağandışı olaylar meydana gelir. Diğer gerçekliklerden nesneler ve karakterler haritada görünmeye başlar.

Uzun lafın kısası, Fortnite’ta normale dönmenin tek yolu Sıfır Noktasını stabilize etmektir.


Sıfır Noktası, Fortnite’daki tüm kötülüklerin kaynağıdır

Sıfır Noktasının tüm kötülüklerin anası olduğu abartı olmayacaktır. 3. Bölüm’deki Hayali Düzen ve Yediler arasındaki savaş, her iki grubun da Sıfır Noktasını kontrol etmek ve hedeflerine ulaşmak için enerjisini kullanmak istemesi nedeniyle yaşanıyor.

Bölüm 2’de Midas, Aygıtı şarj etmek ve döngüyü kırmak için Sıfır Noktasını kullandı. Ancak, bu enerji kaynağını kurcalamanın sonuçları her zaman felakettir. Bölüm 1’in sonuna doğru patladı ve her şeyi yok eden bir kara deliğin yaratılmasına yol açtı.

Fortnite Sıfır Noktası nedir? Oyunun bilgisine göre tüm kötülüklerin kökenini anlamak Fortnite oyuncuları her sezon başlamadan önce Zero Point'i duymuş olmalı. Ajan Jonesy, The Foundation, Midas ve Dr. Slone gibi önde gelen karakterler birkaç kez bundan bahsetmiştir. - esenlerbocekilaclama

Lore’daki karakterler gelir ve gider, ancak Sıfır Noktası sonsuza kadar kalması beklenen tek şeydir. Onu yok etmek açıkça imkansız ve enerjisini kullanmak için savaşmak her zaman çatışmayla sonuçlanacak.