Basquiat Bundle artık Fortnite’ta yaşıyor

Amerikalı sanatçı Jean-Michel Basquiat’ın çalışmasından ilham alan iki Back Bling’i içeren Basquiat Bundle, şimdi İstanbul’daki Item Shop’ta yayında. Fortnite.

Paket 400 V-Bucks karşılığında satın alınabilir. İki Arka Bling içerir. İlki, Basquiat’ın 1982 Smokin sanat eserinden ilham alan Basquiat’s Smokin’i içeriyor, ikincisi, Crowned Rex Back Bling, sanatçının 1983’teki Pez Dispenser sanatına dayanıyor.

İlk Back Bling, Basquiat’s Smokin, oyunda giydiğinizde yavaş yavaş kendini boyar. Ama ikincisi takılıyken hiç değişmiyor. Fortnite.

Jean-Michel Basquiat, neo-ekspresyonizm hareketindeki çalışmaları sayesinde kendisine bir isim yaptı. Kısa ömürlü kariyerinin başında sanatçı, Manhattan’ın Aşağı Doğu Yakası’nda sokak sanatı yarattığı Al Diaz ile birlikte bir grafiti ikilisinin parçası olarak ün kazandı. 1980’ler geldiğinde, Basquiat’ın eserleri dünyanın dört bir yanındaki galerilerde sergilendi. Sanatçı, 1988 yılında 27 yaşında öldü.

Basquiat Bundle canlı yayına geçti Fortnite Mecha Takım Lideri Paketi de dahil olmak üzere diğer bazı kozmetik ürünlerle birlikte, Assassin’s Creed-ilham veren kıyafetler ve diğerleri 11 Nisan’da.

See also  Microsoft has Minecraft, Epic Games has Fortnite, and Sony now has Destiny