Madison PS5, PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştirici Bloodious Games ve yayıncı Perp Games duyurdu Madison PS5 ve PS4 fiziksel sürümlerinin yanı sıra 24 Haziran çıkış tarihini de onaylıyor. Oyun Xbox Series X/S, PC ve Nintendo Switch için de çıkacak olsa da, fiziksel “Possessed” sürümleri yalnızca PlayStation platformları için onaylandı. İndirilebilir içerik anahtarları, fiziksel bir kitap ve müzik sayfası, ritüel kartlar ve iki polaroid fotoğraf dahil olmak üzere bonus içerikle gelecekler.

Madison PS5, PS4 “rahatsız edici” bir hikayeye sahip olacak

Madison, “rahatsız edici bir oynanışa ve rahatsız edici ve zorlayıcı bir anlatıya” sahip birinci şahıs psikolojik korku oyunu olarak tanımlanıyor. Oyuncular kahraman Luca olarak uyanacaklar ve kendilerini karanlık bir odada elleri kanlı bir şekilde kilitli bulacaklar. Başlıklı karakter, Luca’ya işkence eden ve onu on yıllar önce başlayan “kanlı” bir ritüeli gerçekleştirmeye devam etmeye zorlayan bir iblis. Luca, kurtulmanın bir yolunu ararken, ritüelin bir parçası olarak uğursuz eylemlerde bulunur.

Bloodious Games şöyle yazıyor: “Madison’daki her karakterin ana anlatıya kusursuz bir şekilde karışan rahatsız edici bir hikayesi var. “Yaptığınız her adımı izleyin ve istenmeyen dikkatleri üzerine çekmemeye dikkat edin. Yalnız olmayacaksın.” Madison’ın ana özelliği, işkenceden kurtulmanın anahtarı olan bir anlık kameradır. Resmi bir açıklama, “El ile çektiğiniz fotoğrafları geliştirin ve gerçeği ortaya çıkarma korkusuyla yüzleşin” diyor. “Her şeyi arayın, öğeleri toplayın ve varlıklardan kurtulmak için onlarla etkileşime geçin.”

Madison, 3D sesler, bulmacalar ve yüksek kaliteli görseller içerecek. Gamescom 2021 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer yandan CD Projekt RED, hayranlarına Cyberpunk 2077 genişletmeleri üzerinde çalıştığına dair güvence verdi ve bu ay içinde bir Call of Duty: Modern Warfare 2 teaserının geleceği bildiriliyor.

See also  MEXC Global Officially Lists Leader in Web 3․0 Gaming