Hiper Yüklü: Hayranlar Xbox Versiyonu Talep Ettikçe Kutudan Çıkarılmamış Viral Oluyor

Eğer hiç duymadıysan Aşırı şarjlı: Kutusuzyalnız değilsin – oyun henüz Xbox veya PlayStation platformlarında piyasaya sürülmedi, ancak hafta sonu boyunca gördüğümüz talebe göre, büyük bir hit olabilir.

Oyunun geliştiricisi, Cumartesi günü Xbox hayranlarına oyunu oynamakla ilgilenip ilgilenmeyeceklerini sormak için Twitter’a gitti ve videoda 24.000’den fazla beğeni ile viral hale geldi. Yoğun tepkiye onlar bile şaşırmış görünüyordu:

Yorumlarda birçok kişinin düşündüğünün aksine, Hypercharged: Unboxed olumsuzluk Nintendo Switch’te ilk kez 2020’de piyasaya sürülen yeni bir oyun ve ayrıca Steam platformunda “Çok Olumlu” derecesiyle mevcut.

Xbox sürümü için henüz bir çıkış tarihi yok, ancak belli ki bir noktada yolda ve umarız şanslıysak Xbox Game Pass’e bile eklenebilir. Oyun, savunma geliştirme mekaniği ve PvP dövüşü olan dalga tabanlı bir nişancı oyunudur ve tek başına, yerel kooperatifte ve dört oyuncuya kadar çevrimiçi işbirliğinde oynanabilir.

Klasik oyuncak filmleri izleyerek büyüdüyseniz ve aksiyon figürleriyle oynuyorsanız, toplu nostaljiye hazır olun! Her dalganın gitgide daha da sertleştiği eğlenceli, hafif yürekli savaşlarda silahlı oyuncak dalgalarıyla savaşın. Hypercharge, kendi hızınızda ilerlemenize izin vererek kolayca girip çıkabilirsiniz.

Hypercharged: Unboxed on Xbox’a göz atmak ister misiniz? Yorumlarda bize bildirin.

See also  PS5'teki En İyi Korku Oyunları