MGA Entertainment, Landmark LOL Sürprizi için Gamefam ve WildBrain Spark ile İşbirliği Yapıyor! Roblox Entegrasyonu

EĞLENCEönde gelen profesyonellerle işbirliği içinde roblox geliştirici, oyun ailesive ödüllü dijital medya şirketi, VahşiBeyin KıvılcımıRoblox’taki popüler “Twilight Daycare” oyununda altı haftalık kampanyasının ikinci aşamasını bir LOL Sürprizi! karşıdan karşıya geçmek. Kampanya ilk olarak Mart ayında başladı ve ilk 10 günde 85 milyonun üzerinde küresel etkileşim topladı. Hayranlar, en yeni LOL Sürprizi tarafından sunulan etkileşimli zorlukları tamamlamakla görevlendirildi! Bu ay raflara vuran bebekler.

LOL Sürprizi! Gamefam ile MGA işbirliği, Gamefam’ın Roblox “Twilight Daycare” oyuncularının ve LOL Sürprizinin tutkulu hayranlarının bir araya geldiği son teknoloji ve karşılıklı yarar sağlayan bir ortaklığın başlangıcını işaret ediyor! çarpışmak. Entegrasyon, oyunculara yepyeni LOL Sürprizi içeren yeni ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor! şiddetli modaları ve cesur tarzları ile öne çıkan karakterler. İşbirliği, önde gelen dijital platformlarda stratejik ve yaratıcı yerleşimler yoluyla dijital alana giren en iyi çocuk eğlence IP’sinin en son örneğidir. LOL Sürprizi! “Twilight Daycare” entegrasyonu, ilk çıkışından bu yana çılgınca popüler olduğunu kanıtladı ve tüm katılım tahminlerini aştı. Artık oyuncular, 15 Nisan’a kadar “Twilight Daycare” dahilinde daha da fazla sürprizle ikinci bir oyun turu deneyimleyebilirler.

Twilight Daycare, Gamefam tarafından Roblox evreni içinde geliştirilmiştir ve kullanıcıların beslenme, bebek bezi değiştirme, oyuncaklarla oynama ve daha fazlası gibi etkinliklere katılırken bebekler, küçük çocuklar veya bakıcılar olarak oynamalarına olanak tanır. Öncü ortaklık, hem oyunun hem de markanın hayranlarının LOL Surprise ile sosyalleşmesini sağlıyor! OMG Queens ve on iki LOL Sürprizi! bebekler, karakterlerin giydiği kostümleri kazan, bir LOL Sürprizi’ne gir! Lokanta ve özelleştirilmiş bir LOL Sürprizi! Ev. Hem kostümler hem de ev, aktivasyon tamamlandıktan sonra oyuncularda kalacak ve oyunun devam etmesini teşvik edecek. Entegrasyon ayrıca oyuncuların Twilight Daycare City sokaklarında dolaşırken kontrol etmeleri için oyun içi LOL Sürpriz reklam panolarını da içeriyor.

See also  Oyun Sitesi Roblox, Çocuk Güvenliğinden Ödün Vermeden Büyümek İstiyor

“Bu yenilikçi ortaklıkta Roblox oyunlarının en iyi geliştiricilerinden biri olan Gamefam ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. WildBrain Spark’ın eklenmesiyle LOL Surprise’ı getirmeyi başardık! çığır açan ve ilgi çekici bir şekilde sanal dünyaya isaac larian, MGA Entertainment’ın CEO’su ve Kurucusu.

Joe Ferencz, Gamefam’ın CEO’su, bu duyguları yineledi, “Gamefam yalnızca Roblox’un en büyük reklam ağını değil, aynı zamanda içerik oluşturucular ve içerik oluşturucular için sahip olunan ve işletilen tek reklam ağını sağlayarak meta veri tabanında en ölçekli ve özgün marka kampanyalarına izin veriyor. LOL Sürprizi! Twilight Daycare franchise’ımızla güçlü, organik bir uyum ve oyunculara inanılmaz bir değer sunuyor – tanıdıkları ve sevdikleri bir markayla keyifli bir ortamda derin etkileşimler. Oyuncuların LOL Surprise ile nasıl etkileşime girdiğinden heyecan duyuyoruz! Twilight Daycare’de ve ikinci aşamanın kullanıma sunulmasından heyecan duyuyoruz.”