Kim Kardashian’ın Oğlu Saint, Roblox’ta Seks Kaseti Hakkında Şaka Buldu

Kim Kardashians Son Saint 6, Ray J Roblox ile Seks Kasedi Hakkında Şaka Buldu

Kim Kardashian ve Saint West, Ray J ile birlikte. Kim Kardashian/Instagram’ın izniyle; Ek: Shutterstock

Hoş olmayan bir sürpriz. kim Kardashian‘in 6 yaşındaki oğlu Saint, onunla ilgili bir şakaya rastladı ve Işın JRoblox oynarken 2007 seks kaseti.

41 yaşındaki Bencil yazarın küçüğü 14 Nisan Perşembe günü The dizisinin bölümünde iPad’de oyunu oynuyordu. kardashianlar “Süper uygunsuz” bir şey ortaya çıktığında. KKW Beauty’nin yaratıcısı, ağlayan yüzünün bir fotoğrafının yanı sıra şarkıcıyla birlikte kaydettiği kasetten “yayınlanmamış görüntüler” hakkında bir not olduğunu açıkladı.

Los Angeles yerlisi avukatıyla görüştü ve avukatıyla yaptığı görüşmede durumu açıkladı. Marty Şarkıcı orada daha fazla görüntü olmadığından “yüzde 99” emindi. Gerçek yıldız eski kocasını aradığında Kanye Batı durumu açıklamak için ağladı ve 44 yaşındaki rapçi onu sakinleştirdi.

Makyaj patronu, yaklaşık 20 yıl önce gündeme gelen “gerçekten utanç verici s-t” istemediğini söyleyerek “Bunun şu anda olduğuna inanamıyorum” dedi.

Hulu kişiliği, bir gün Saint ve kardeşlerine – North, 8, Chicago, 4 ve Psalm, 2 – seks kaseti hakkında bilgi vermekten ne kadar “korktuğunu” daha önce açıklamıştı.

Skims’in yaratıcısı, “Neyse ki, bence çok uzun yıllar geçti ve o kadar çok olumlu şey oldu ki, bu gerçekten bunu sildi,” dedi. Andy Cohen Haziran 2021 röportajında. “Bu, hayatımın geri kalanında birlikte yaşamak zorunda olduğum bir şey ama kafamın üzerinde tutulan bir şey. Pişman olmamaya çalışıyorum ama muhtemelen olmamasını dilediğim tek şey bu. Hayatta yaptığım aptalca şeylerden herhangi birini silebilseydim, muhtemelen o kadardır.”

İki yıl önce, eski E! kişilik bir sırasında söyledi Andy Cohen ile Canlı Yayında Neler Olduğunu İzle çocuklarıyla kaset hakkında “süper dürüst ve gerçek” olacağı bölüm. Ocak 2019’da Kardashian, “Olabileceğiniz tek şey bu” dedi.

İş kadınının Batı’dan boşanmasının ortasında, Grammy kazananı eski karısını başka bir sızıntıdan kurtardığını iddia etti. “O gece gidip dizüstü bilgisayarı Ray J’den kendim aldım. …Ona verdim ve gördüğünde ağladı,” dedi Yeezy tasarımcısı Ocak ayında Jason Lee ile Hollywood’un Kilidi Açıldı görünüm. “Ne kadar kullanıldığını temsil ediyor. İnsanların onu ne kadar sevmediğini ve onu bir meta olarak gördüğünü gösteriyor.”

Ray J, görünüşe göre o sırada Twitter aracılığıyla yanıt verdi, “Bunun durması gerekiyor. Benim de çocuklarım var.” (Mississippi yerlisi Melody, 3 ve Epik, 2, Prenses Aşkı.)

Bizim Gibi Anneler, tüm ebeveynlik sorularınızı ele alıyor ve haftanın tüm ünlü ebeveynlik haberlerini özetliyor.
Google Play Müzik'te dinleyin

See also  Roblox hires former Zynga CTO to build out its developer team – TechCrunch