Fortnite Ascender: Ascender nedir ve nasıl kullanılır?

Epic Games ile Görüntüler | Fortnite.GG

Fortnite Yükselticiler, Bölüm 3 Sezon 2’de tanıtılan yeni bir araç türüdür. Fortnite oyuncular inşa etmeden yüksek zemin elde etmenin bir yolu. geçelim ne bir Fortnite Ascender, bir Ascender’ın nasıl kullanılacağı ve tüm Ascender konumları.

Fortnite Yükseltici: Yükseltici Nedir?

fortnite-yükselen-nedir

A Fortnite Ascender temelde dikey bir zipline’dır. Beğenmek Fortnite ziplines, Ascenders, yardımlı bir ulaşım şekli olarak hizmet eder. Yükselenler, haritanın etrafındaki belirli noktalara yerleştirilmiş demirbaşlardır – kendi başınıza kullanabileceğiniz veya yerleştirebileceğiniz bir öğe değildirler.

Yükseltici, sizi bir saniyede yer seviyesinden yüksek bir konuma kaldırabilir. Ya da tam tersi, yüksek yerden hızla inmek için bir Yükselticiyi aşağı kaydırabilirsiniz.

Fortnite Yükselticiler özellikle İnşa Edilmeyen Battle Royale’da ve aşağıdaki gibi etkinliklerde kullanışlıdır: Fortnite Sıfır Yapı Denemeleri. Bina olmadan adada belirli noktalara ulaşmak veya yüksek bir yerden aşağı inmek çok daha zor. Fortnite Yükselenler bu sınırlamalar altında anahtar bir araçtır.

Fortnite Yükseltici: Yükseltici Nasıl Kullanılır

fortnite-yükselen-kullanımı

Yükseltici kullanmak oldukça basittir. Sadece Yükseltici’ye yaklaşın ve onunla etkileşime geçin. Bunu yaparken, klipslenecek ve hızla üstüne kaldıracaksınız – ya da zaten bir Yükseltici’nin tepesindeyseniz – aşağı kaydıracaksınız.

Fortnite Ascender: Ascender Konumları

Var Fortnite Hem Chonker’s Speedway’de hem de Komuta Mağarasında Yükselenler. Her konum toplam beş Yükselticiye ev sahipliği yapar.

fortnite-yükselen-chonker's-speedway

Chonker’s Speedway’deki Yükselticiler, ilgi çekici noktanın karşısındaki farklı kayalara ve uçurumlara bağlıdır. Bir Yükseltici olmadan, bu sitelerin zirvesine çıkmak zor olurdu.

fortnite-yükselen-komut-mağara

Komuta Mağarası’ndaki beş Yükselticiden üçü, konumun üzerinde yüzen Imagined Order Blimp’e bağlı. Burada, Yükselticiler, IO Blimp’e erişim noktası ve aşağı inmenin güvenli bir yolu olarak hizmet eder.

See also  Fortnite Chapter 3 Season 2 is Ending - When Does Season 3 Start?

3. Hafta Sezon Görevi, oyunculara Chonker’s Speedway ve Command Cavern’de bir Ascender kullanma görevi veriyor. Bu ilgi çekici noktaların her birini ziyaret edin ve mücadeleyi tamamlamak için en az bir Yükseltici kullanın.

artık aşinasın Fortnite Yükselenler. Yükselticiler yararlı bir cihazdır. Fortnite Bölüm 3 Sezon 2, bu yüzden bunların ne olduğunu, nasıl kullanılacağını ve nerede bulunacağını bildiğinizden emin olun.

Hazır buradayken, Bölüm 3 Sezon 2 için tüm Fortnite Süper Stillerini nasıl edinebileceğinizi kontrol etmeye ne dersiniz?