‘Tuz ve Kurban’ önümüzdeki ay PC ve PlayStation’a geliyor

tuz ve kurbanSoulslike platformunda bir sonraki oyun tuz ve sığınak serisi, 10 Mayıs’ta PC ve PlayStation konsollarına geliyor.

Bugün (11 Nisan) açıklanan geliştirici Ska Studios, şunları açıkladı: tuz ve kurban PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’ye (Epic Games Store üzerinden) gelecek.

tuz ve kurban Karanlık bir fantezi dünyasında geçiyor ve zorlu savaş ve RPG sistemlerine sahip bir kampanya içerecek. Oyun, oyuncunun ölmekte olan bir diyarın beklediği Pardoner’s Vale’den yola çıkmadan önce sekiz karakter sınıfından birinin rolünü üstlenmesine izin verecek. Oyuncular, bir dizi beceri ve taktikle donatılmışken büyücülere karşı savaşlara girebilirler.

Platformer ayrıca tek başına oynama veya çevrimiçi çok oyunculu modda bir fraksiyona katılma seçeneğini de içerir, tek kullanımlık PvE odaklı kıyafetler ve oyuncu kontrollü Inquisitor’lar. Çıkış tarihi fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Basın açıklamasında, “Çürüyen Altarstone Kingdom’ı korkunç bir kader bekliyor” yazıyor. “Yozlaşmış Büyücüler, kaotik görüntülerdeki öğeleri kontrol edebilen korkunç varlıklar, diyarda ortalığı kasıp kavuruyor.”

“Kötü varlıklarla savaşmak için, terkedilmiş ve mahkumlar yeni bir amaç buluyorlar, geçmişteki suçların cezası olarak İşaretli Engizisyoncular olarak savaşmak üzere askere alındılar. İşaretli Engizisyoncular ancak Büyücüleri öldürerek krallığı arındırmaya ve bir tür kurtuluş yolu bulmaya başlayabilirler.”

Ska Studios’un kurucusu James Silva da duyuru hakkında şunları söyledi: İle tuz ve kurbanoyuncuların sevdiği her şeyi alarak bir deneyim yaratmak istedik tuz ve sığınak ve bunun üzerine anlamlı şekillerde inşa etmek.

“İster tek başınıza Büyücülerle yüzleşmeyi, ister işbirliği için arkadaşlarınızı çağırın, ister bir PvP istilacısı olarak Altarstone Kingdom’da gizli gizli gizli gizli dolaşmayı planlayın, tuz ve kurban herkes için bir şeyler sunuyor ve oyunu PlayStation 5, PlayStation 4 ve [the] Epic Game Store 10 Mayıs’ta!”

See also  Microsoft’s Xbox Revenue Rises Ahead of Its Activision Blizzard Deal Close – The Hollywood Reporter

Diğer haberlerde, Krallık Kalpleri 4 Unreal Engine 5’te çıkacak.