NIS America, Sıfırdan İzler İçin Geri Dönüşümlü Kapak Oylamasını Barındırıyor; PS4 ve Anahtarı

Yayıncı NIS America, ilan edildi yaklaşan yerelleştirilmiş PlayStation 4 ve Nintendo Switch sürümlerinde ters çevrilebilir kapakların bulunması gereken bir oylamaya ev sahipliği yaptıklarını söyledi. Kahramanların Efsanesi: Sıfırdan İzler. Her platform için 3 özdeş seçenek vardır ve her bir olasılık aşağıdaki galerimizden görüntülenebilir:

PlayStation 4 Varyantları:

Nintendo Anahtarı Varyantları:

Nintendo Switch ve PlayStation 4 sürümleri için ayrı oylama seçeneklerine sahip olduklarından, hangi ters çevrilebilir kapakları görmek istediğinizi oylamayı unutmayın. Oylama dönemi 15 Nisan 23:59 PDT’de sona erecek.

Franchise için bir sonraki yerelleştirilmiş giriş, Sıfırdan İzler.

Sıfırdan İzler Oyuncular, Crossbell City vatandaşlarına çeşitli görevlerde yardım ederken kahramanı Lloyd Bannings ve Özel Destek Bölümünün geri kalanını kontrol altına alıyor ve şehrin kalbinde, özünde suçluluk olan derin bir yolsuzluğu yavaş yavaş ortaya çıkarıyor.

Taraftarların seriden beklediği stratejik sıra tabanlı dövüşlerin yanı sıra, parti üyeleriyle ortak saldırıların eklenmesi, Özel Destek Birimi arasındaki bağları savaş potansiyelinde aktif bir bileşen haline getiriyor. Bu sürüm, önceden yerelleştirilmiş bir Yüksek Hızlı moda sahiptir. yollar girişler içerir. Bu işlevsellik, oyuncuların uygun gördükleri nedenlerle geçmiş ara sahneleri, dövüşleri ve keşifleri hızlandırmalarına olanak tanır.

Kahramanların Efsanesi: Sıfırdan İzler 27 Eylül 2022’de Epic Games Store ve Steam üzerinden Switch, PlayStation 4 ve PC için çıkıyor.

See also  Hellblade 2 Geliştiricisi, Xbox Devamının Kalitesinin "Çatıdan Geçiyor" Olduğunu Söyledi